Foto: Twitter (Ten Eyewitness News)

brooklynskyfrajer / / Zviera
8-týždňové šteňa labradora žilo s rodinou len pár dní predtým, ako ho ukradli.

Štvorročnému dievčatku odcudzili šteňa labradora zlodeji počas lúpeže. Vyzerá to tak, že im prišlo dievčatka ľúto, a tak psa vrátili. Spolu so psom boli odcudzené šperky, iPad a laptop. Lúpež sa odohrala v austrálskom Melbourne. Majitelia chceli svojho psa dostať späť a tak na internete publikovali video, v ktorom účinkovala ich štvorročná dcéra.

Otec rodiny bol veľmi rozčúlený, pretože nedokázal svojej dcére vysvetliť, čo sa odohralo. Pes bol čipovaný, a preto miestna polícia vyzvala lupičov, aby ho vrátili na policajnej stanici alebo u veterinára, kde budú vedieť rozpoznať majiteľa. Šteňa bolo v zlom zdravotnom stave a mohlo byť infikované, keby prišlo do kontaktu s iným psom.

O niekoľko dní na to bola však fenka labradora menom Sasha vrátená právoplatným majiteľom. Zlodejov pravdepodobne hrýzlo svedomie. „Rodina z Croydon Hilss sa znovu stretla so svojím šteniatkom po tom, čo bolo ukradnuté v pondelok ráno,“ uverejnila polícia štátu Victoria na Twitteri. „Rodina fenky labradora zistila, že milované šteňa sa vrátilo na ich zadný dvor okolo 7:20 ráno.

Pozri aj: Chlpatá dídžejka nahnevala susedov. Mačka si pustila výkonný Hi-Fi systém, musela zasahovať polícia

independent.co.uk
0
Komentovať (0)