Po prvýkrát sa tieto dve univerzity spoja, aby si spoločne užili skvelú zábavu a oslávili začiatok semestra.

Už v utorok 13.3.2018 sa v Bratislavskej Incheba EXPO Aréne uskutoční jedinečná študentská akcia – Lámavica Ekonomickej a Slovenskej technickej univerzity. 

Pre technikov a ekonómov je pripravený skvelý multižánrový line-up, takže každý návštevík si príde na svoje. Študenti sa môžu tešiť na kapelu Iné Kafé, Separa, Igora Kmeťa a DJ-skú dvojicu Matamar z Českej republiky.

Okrem skvelej hudby budú na Lámavici EUBA/STU pre študentov prichystané aj súťaže o zaujímavé ceny. Počas úvodnej hodiny bude prebiehať špeciálna akcia – Happy Hour – počas ktorej dostanú študenti Welcome Drink zdarma a alkoholické nápoje si môžete kúpiť s 50% zľavou.

Klasické a V.I.P. lístky na Lámavicu EUBA/STU sú dostupné na internátoch a fakultách jednotlivých univerzít a v online predpredaji na webe Tickpo.sk .

Pre zaneprázdnených študentov, ktorí sa nebudú môcť zúčastniť bude prichystaný aj livestream z podujatia na tejto facebook stránke vďaka ktorému si užijú atmosféru z pohodlia domova.

Podujatie je primárne určené pre študentov STU a EUBA, ale účasť je povolená aj iným osobám. Príďte si teda užiť začiatok semestra na Lámavicu EUBA/STU už 13.3. 2018 v Incheba EXPO Aréna Bratislava o 20:00.

0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )
Príbehy