Foto: Wikimedia.org/flickr.com ( Diego Cambiaso)

katka / / News
Amerika má nového kandidáta na prezidenta.

To, čo by pred pár rokmi vyzeralo ako bizarnosť, je dnes úplne normálnou realitou. Svetový šampión vo wrestlingu, z ktorého sa stal filmový herec sa totiž rozhodol, že v roku 2020 sa v prezidentských voľbách pokúsi zabojovať o pozíciu najmocnejšieho muža Spojených štátov. 

Dwayne „The Rock“ Johnson je známy najmä z filmovej série Rýchlo a zbesilo, San Andreas, G.I. Joe 2: Odveta, Pot a krv či remakeu svetoznámej Pobrežnej hliadky. Teraz sa však rozhodol, že si skúsi niečo z úplne iného súdka – stať sa lídrom slobodného sveta. Možno sa inšpiroval mužom, ktorý sedí v Bielom dome teraz a povedal si, že ak to dokázal taký *doplňte*, zvládne to aj on.

Leave it all on the set. Back when I was a punk kid my dad would take me to the gym on weekends and kick the shit outta me in the weight room and on the wrestling mats. He'd say you didn't get up early to come here and give half ass effort. Leave it all in the gym. Years later when I played ball at The U, we applied the same principles: we left it all on the field. When I became a pro wrestler, that was part of my nightly pre match prayer. Asked for the strength to leave it all in ring – whether I was wrestling in flea markets or sold out stadiums. Leaving it all…means you give every f*cking ounce of effort you can, to give the best performance you can give. Whatever it is you do, whatever job you have.. at the end of the day, leave it all there. Rampage has been the most physically grueling role of my career. Got my ass kicked and handed back to me the whole movie. But I'm grateful to go to bed ? satisfied I left it all on the set. Who the fuck am I kidding, I don't sleep, but if I did, I still left it all on the set. #LeaveItAllPhilosophy #Rampage

A post shared by therock (@therock) on

Podľa informácií bola v jeho mene podaná oficiálna žiadosť do nadchádzajúcej prezidentskej kampane. Charizmatický Dwayne je síce muž, ktorý zvládne všetko od zemetrasení až k naháňaniu múmií a dokonca si v televíznej šou Saturday Night Live zahral aj Obamu. Práve tam začalo prvýkrát publikum skandovať „The Rock Johnson 2020“. No to, čo začalo ako vtip, sa pomaly mení na realitu, ktorej výsledkom môže byť prinajmenšom zaujímavý kandidát na prezidenta.

Takéto reči sa však šíria dlhšie, už v roku 2016 písala Alyssa Rosenberg z Washington Post komentár, v ktorom navrhla, že Dwayne by mohol byť schopný kandidát. Jeho obrovským plusom je národná a celosvetová popularita, vďaka ktorej by mohol získať potrebnú podporu. Zatiaľ sa však nevyjadril, ku komu by sa pripojil, teda či má bližšie k demokratom alebo republikánom. Vo všeobecnosti však ťažko však povedať, či je vhodné, keď sa celebrity ženú do politiky.

Pozri aj: Týmto mladým vedkyniam zakázali vstup do USA pre ich pôvod. Mali sa zúčastniť celosvetovej robotickej súťaže

unilad.co.uk
0
Komentovať (0)