Lucia Mužlová / / Kultúra
Každý z nás má nejaký talent, či už skrytý alebo ho dokážeme prejaviť naplno. Bez ohľadu na to, akú máte prácu a čomu sa venujete pravidelne,...

Každý z nás má nejaký talent, či už skrytý alebo ho dokážeme prejaviť naplno. Bez ohľadu na to, akú máte prácu a čomu sa venujete pravidelne, ste viac menej schopný niečo vytvoriť aj mimo svoju profesiu. Niekedy však nie ste pripravený sa o svoje dielo podeliť s celý svetom. To je aj prípad školníka, ktorý vytvoril veľmi detailný hlavolam, ktorý bol 30 rokov ukrytý na povale.

Pred nedávnom používateľka sociálnej siete Twitter zverejnila fotky hlavolamu, ktoré sú 30 rokov staré. Hlavolam patrí jej otcovi, školníkovi a až do teraz o ňom nikto ani len netušil. Keď uvidíte, ako detailne bludisko znázornil, bude vám jasné, prečo ešte nikto tento hlavolam nevyriešil.

hlavolam4
boredomtherapy.com

Pán K. Nomura vytváral toto bludisko po dobu 7 rokov v prostredí univerzity v Japonsku, kde pracoval ako školník. Dielo je obrovské. Na dĺžku má viac ako pol metra a na šírku takmer meter. Nikto netuší, prečo Nomura nikdy svoje „plány“ neodhalil. Hlavolam bol dokončený už v roku 1983. Kópia bludiska je dokonca na predaj. Ak si teda myslíte, že ste to práve vy, kto tento hlavolam dokáže vyriešiť, môžete to samozrejme skúsiť, prajeme vám veľa šťastia a hlavne trpezlivosti. A kto vie, možno nakoniec ani riešenie nemá..

hlavolam1
boredomtherapy.com
hlavolam2
boredomtherapy.com
hlavolam3
boredomtherapy.com
hlavolam5
boredomtherapy.com
0
Komentovať (0)