Foto: Unsplash

Ľuboš Belko / / News
Okolo sexrobotov vznikol minulý rok obrovský ošiaľ.

Novinka, ktorá spájala tradičné sexuálne bábiky a umelú inteligenciu si vyslúži veľké množstvo kritiky aj obdivu. A rozhodne tento trh prišiel na nemalé peniaze, pretože ľudia sú celkom zjavne zvrátení omnoho viac, ako sme si doposiaľ mysleli. Režiséri a spisovatelia koketovali s myšlienkou sexrobotov už dávno, no až teraz však ide o realitu. A toto potešenie už nebude určené len mužom.

Po novom by mali byť sexroboti dostupní aj v mužskej verzii. Samozrejme výber robotovho pohlavia záleží len od orientácie zákazníka, no podľa všetkého by sme sa mali „dočkať“ mužských robotov už tento rok. A tie by mali predstavovať pre reálnych mužov poriadnu výzvu. Matt McMullen, šéf spoločností RealDoll a Realbotics oznámil, že v priebehu roka 2018 chystajú distribuovať mužského sexrobota.

Podobne ako ženská verzia sexrobota, aj tá mužská by mala byť napojená na aplikáciu vo vašom smartfóne, cez ktorú je možné podávať robotovi príkazy. Model tejto spoločnosti s názvom Harmony je považovaný za najkvalitnejší. Tak ako cena ženského robota, Harmony, tak aj cena mužského by sa mala pohybovať okolo 12-tisíc eur. Roboty by mali mať možnosť byť pripojené k prúdu, a tak môžu fungovať tak dlho, ako si to používateľ praje.

Spoločnosť tiež vyhlásila, že penisy týchto robotov by mali byť dostupné vo všetkých veľkostiach a všetkých tvarov. McMullen však tiež uvádza, že predtým ako prídu roboty na trh, bude nutné vykonať ešte obrovské množstvo práce. Pokiaľ bude tento projekt úspešný, predajnosť by mohla byť ešte vyššia ako v prípade ženských sexrobotov. Doktor David Levy, jeden z vedúcich výskumníkov v oblasti umelej inteligencie prehlásil, že pokiaľ majú ženy pôžitok z vibrátorov, je si istý, že aj mužskí sexroboti budú mať u nich mimoriadny úspech.

Pozri aj: Sex mala 365 dní v roku. Takýto drastický efekt to malo na jej telo

ladbible.com
0
Komentovať (0)