Lukáš Mužla / / LifeHacking
S tímto návodom si vyčistíte svoje pľúca od fajčenia za 72 hodín.Fajčenie je zlozvyk, ktorý má takmer polovica obyvateľov Slovenska. To, čo fajčenie spôsobuje...

S tímto návodom si vyčistíte svoje pľúca od fajčenia za 72 hodín.Fajčenie je zlozvyk, ktorý má takmer polovica obyvateľov Slovenska. To, čo fajčenie spôsobuje dýchacím orgánom je, že ich znečisťuje toxínmi, dechtom a kadejakými inými jedmi.  Podobné veci vám s pľúcami narobí aj znečistený vzduch vo veľkých mestách, ale aj pasívne fajčenie. Ako si s tým poradiť? Existujú tipy, ktoré vám vďaka darom prírody  pomôžu vaše pľúca vyčistiť približne za tri dni. Tu je niekoľko z nich!

Ak ste sa rozhodli svoje pľúca dokonale očistiť, musíte začať už pred raňajkami. Do asi 3dcl vody si vyžmýkajte 2 citróny. Budete sa síce tváriť kyslo, ale pomáha to pri detoxikácii škodlivín.

medicaldaily.com
medicaldaily.com

Po raňajkách by vám nezaškodilo trošku pohybu, nech sa pľúca poriadne roztiahnu. Komu sa nechce von, môže ostať doma a vyskúšať to napríklad s jógou. Tá je vraj pre dýchacie ústrojenstvo ako balzam na dušu.

google.plus.com
google.plus.com

Doobeda by ste mali pokračovať mrkvovou šťavou. Mrkva pôsobí na krnú alkalizáciu, čo budete pri tejto procedúre potrebovať.

bestmasticatingjuicershq.com
bestmasticatingjuicershq.com

Pokračovanie na ďalšej strane…Komentovať (0)