Foto: Pixabay

Michal Blaško / / News
Nové letecké trasy otvorí Ryanair počas zimného letového poriadku, ktorý vstúpi do platnosti koncom októbra a potrvá do konca marca.
Z Letiska M. R. Štefánika v Bratislave pribudnú na prelome októbra a novembra 2017 dve nové letecké spojenia. Nové pravidelné linky spustí letecká spoločnosť Ryanair do Bologne v Taliansku a Solúna v Grécku a z nich, obe s frekvenciou 2 x týždenne.

Solún (Thessaloniki) sa tak stane 3. mestom v Grécku, kam bude Ryanair pravidelne lietať z Bratislavy, keďže v súčasnosti už prevádzkuje linku do hlavného mesta Atény a spiatočne, rovnako dva razy v týždni, a linku na ostrov Korfu, ktorá je v prevádzke počas letnej dovolenkovej sezóny každý piatok.

Bologna je 5. talianskou destináciou z Bratislavy popri celoročných linkách do Milána a Ríma a sezónnych letných linkách do Alghera na Sardínii a Trapani na Sicílii.

Ryanair ponúkne v zime 2017/2018 z bratislavského letiska spolu 17 destinácií a 57 letov týždenne, čo je nárast o 6 letov týždenne a 2 destinácie v porovnaní so súčasným zimným letovým poriadkom. Letenky do dvoch nových destinácií z Bratislavy si budú môcť cestujúci zakúpiť už od konca februára.

„S potešením predstavujeme v Bratislave zimný letový poriadok 2017, ktorý prináša 2 nové linky z Bratislavy do Bologne a Solúna, čo prinesie viac ako 1 milión cestujúcich ročne. Letenky na nové linky si bude možné zakúpiť už v priebehu februára na webovej stránke Ryanair.com. Pri príležitosti spustenia zimného letového poriadku 2017 pre Bratislavu uvádzame do predaja letenky v rámci celej európskej siete už za ceny od 9,99 €, ktoré sú k dispozícii pre rezervácie do štvrtkovej polnoci (16. februára) na www.ryanair.com,“ informoval marketingový riaditeľ Ryanairu Kenny Jacobs.

Prehľad destinácií Ryanairu počas zimného letového poriadku 2017/2018

Destinácia Frekvencia
Solún (Grécko) NOVÉ 2 x týždenne
Atény (Grécko) 2 x týždenne
Bologna (Taliansko) NOVÉ 2 x týždenne
Miláno-Bergamo (Taliansko) 4 x týždenne
Rím-Ciampino (Taliansko) 3 x týždenne
Brusel-Charleroi (Belgicko) 3 x týždenne
Dublin (Írsko) 7 x týždenne
Niš (Srbsko) 2 x týždenne
Berlín (Nemecko) 4 x týždenne
Eilat-Ovda (Izrael) 2 x týždenne
Barcelona-Girona (Španielsko) 2 x týždenne
Madrid (Španielsko) 2 x týždenne
Londýn-Stansted (Veľká Británia) 12 x týždenne
Birmingham (Veľká Británia) 3 x týždenne
Edinburgh (Veľká Británia) 2 x týždenne
Leeds-Bradford (Veľká Británia) 2 x týždenne
Manchester (Veľká Británia) 3 x týždenne

 

Pozri aj: Do tohto neobjaveného exotického raja sa dostanete za cenu bežnej dovolenky v známych destináciách, no ponúkne vám nevídanú prírodnú krásu

bts.aero


Komentovať (0)