Foto: Jaroslav Novák

interez.sk / / Kultúra
A na čo sa najviac tešíte vy?

Festival Pohoda 2018 sa nezadržateľne blíži. Veríme, že dátum 5. 7. 2018 – 7. 7. 2018 máte v kalendári už dlhú dobu poznačený ako dni, kedy sa vyberiete do Trenčína a budete si užívať plnými dúškami neopakovateľnú atmosféru tohto perfektného festivalu. Na čo sa najviac tešíte? Túto otázku sme položili aj my niekoľkým ľuďom a tu sú ich reakcie. 

Katia

Foto: Jaroslav Novák

Ja sa teším na La Femme, Glass Animals, Everything Everything, Genuine Jacks, The Chemical Brothers a Tune-Yards. Teším sa aj teplé sprchy, Pohoda je jeden z mála festivalov kde sú také komfortné sprchy a niekedy sú tam aj také malé mydielka. Každý rok sa teším aj na vítanie slnka a kolotoče.

Michal

Foto: Jaroslav Novák

Program som doposiaľ veľmi nesledoval, iba mi vyskočilo video Bukahara, a to znelo úplne úžasne. Som veľmi rád, že hrali aj v rozhlase a stálo to za to. Dopočul som sa, že opäť bude aj Bazzookas a to sa isto pôjdem vtrepať s úsmevom do autobusu. Na Pohode je vždy z čoho vyberať a najlepšie i tak vypáli niečo, o čom som predtým nepoznal.

Vierka

Foto: Jaroslav Novák

Na tento ročník sa obzvlášť teším, pretože som minulý rok vynechala kvôli cestovaniu po južnej Amerike. Hudobne je pre mňa najväčším lákadlom The Chemical Brothers a GusGus.

Martina

Foto: Jaroslav Novák

Jednoznačne sa najviac teším na Noisecut s Norou Ibsenovou, pretože je to pre mňa niečo naozaj výnimočné. Držím im palce, lebo viem, že je to pre nich zvláštne, ale bude to určite silné a smutno-krásne. Bety a Noisecut si zaslúžia, aby ich hudba aspoň týmto spôsobom znovu ožila.

Marek a Natália 

Foto: Jaroslav Novák

Teším sa na stage Garáž, hlavne na kapely Čad , Catastrofy, Wilderness. Samozrejme aj dobrovolníčenie, kde ideme aj s Natkou už po niekoľkýkrát.

Som na tom podobne ako Marek. Tiež sa teším na dobrovoľníčenie, na motýlie krídla, kvety namiesto slnečníc, pohodovú atmosféru, na autobus Bazzookas, Čad, LP, Heartbeat a samozrejme na super čas strávený s priateľmi.

Saša

Foto: Jaroslav Novák

Najviac sa teším na vystúpenie Jamieho Culluma. Už som ho raz predtým naživo videla a je až neuveriteľné koľko pozitívnej energie dokáže tento hudobník zo seba počas vystúpenia vydať. Tiež sa teším na letnú chuť dozretých melónov, ktoré sú pre mňa súčasťou festivalovej pohody.

Vladimir

Foto: Jaroslav Novák

Najviac sa teším na vystúpenie kapely Gus Gus. Sú to hudobníci ktorých som počúval už ako teeneger a bude fajn počuť ich hrať naživo.

Andrea

Foto: Jaroslav Novák

Na Pohode 2018 sa najviac teším na Rodrigueza. To je milášek a zažiť ho live je môj dlhoročný a zatiaľ nesplnený sen. A inak sa teším hlavne na to, ako sa budem len tak ponevierať medzi stageami a objavovať kapely, ktoré nepoznám. Najobľúbenejšia činnosť na Pohode – len tak sa strácať v dave a nasávať atmosféru. A občas aj pivo s kamošmi

Pozri aj: Pohoda oznámila nové mená. Na najväčšom festivale sa predstavia títo skvelí interpreti

0
Komentovať (0)