Foto: publicdomainpictures.net/facebook.com/TRAVELJOANS

brooklynskyfrajer / / News
Roztápajúce sa mince, horiaci hmyz, omeleta na kapote auta. Určite aj vám behá hlavou množstvo katastrofických scenárov, ktoré nás môžu v týchto teplotách postihnúť.

Nech by ste sa ukryli kamkoľvek, v súčasných dňoch sa vysokým teplotám nevyhnete. Nákupné centrá, kaviarne a dokonca ani kúpaliská nie sú postačujúce. Najlepší nápad aký môžete zrealizovať je zbaliť ruksak a na víkend obehnúť všetky jaskyne, ktoré sú vo vašom okolí. Môžete spoznávať prírodu a zároveň sa vyhnete tým najhorším teplotám. Pokiaľ však milujete sebatrýznenie, máme pre vás aj lepší program. A ten začína už o niekoľko hodín.

Keďže obyvateľov hlavného mesta zasahujú tieto prestrašné teploty často aj viac ako v iných oblastiach Slovenska, rozhodli sa pohotovo reagovať. Na facebooku sa objavila udalosť s názvom Prvé verejné saunovanie v Bratislavskej MHD. A jej myšlienkou je fakt, že niekedy musíte vedieť, kedy sa treba vzdať. Proti vysokým teplotám bojovať nemôžeme. Jediné čo sa dá robiť, je ich prečkať. A pokiaľ máte v sebe dostatok humoru a nemáte žiadne plány na večer, pripojte sa aj vy. Udalosť začína o 17:00 hod na autobusovej stanici, Mlynské Nivy. Nezabudnite si uterák a obrovské množstvo dobrej nálady a ľadu.

Foto: Facebook (Prvé verejne saunovanie v Bratislavskej MHD) 

Pozri aj: Medzitým v MHD: 20+ skutočných hlášok z bratislavskej MHD, po ktorých zistíš, že počúvať cudzie rozhovory sa skutočne oplatí

facebook.com
0
Komentovať (0)