foto: YouTube

Naďa / / Film
Rovnako ako režiséri filmov, tak aj režiséri seriálov sa snažia diváka upútať zaujímavým dejom či obsadením. Niekedy je však nahota to najlepšie, čo na diváka okamžite zaberie.

V dnešnom svete je veľmi ťažké zaujať diváka, ktorý videl takmer všetko. Omnoho ťažšie to však majú režiséri seriálov. Tých chodí v televízií naozaj veľké kvantum a pritiahnuť si k sebe sledovanosť je niekedy poriadne náročné. Práve preto sa v mnohých seriáloch vyzliekajú známe herečky či herci. Toto je 12 seriálov, v ktorých môžete vidieť veľkú dávku nahoty.

True detective (2014)

Hneď prvá séria seriálu True detective prilákala mnohých seriálových nadšencov, a to najmä vďaka krásnej herečke Alexandre Daddario. Tá v jednej scéne odhalila skoro úplne všetko, vďaka čomu nakrútila jednu z najlepších scén, ktoré boli kedy v seriálovom svete natočené. Prvá séria tohto seriálu mala naozaj skvelý ohlas najmä zo strany divákov. Medzi hlavné postavy patrí Matthew McConaughey či Rachel McAdams.

The Americans (2013)

Príbeh je o dvoch ruských špiónoch, ktorí sa vzali a prišli do USA, aby špehovali vládu počas obdobia studenej vojny. Celý koncept tohto seriálu je perfektne spravený a nahých scén tu je naozaj neúrekom.

Tajný denník call girl (2007)

Už samotný názov seriálu predpovedá, že v tomto seriáli uvidíte omnoho viac, než ste na začiatku čakali. Britská dráma hovorí príbeh prostitútky Belle. Belle je úplne normálna žena, ktorá počas dňa nakupuje, rada sa dobre oblieka, no počas noci robí prácu, ktorú mnohí odsudzujú. Seriál sa zameriava hlavne na to, ako sa hlavná hrdinka dokáže popasovať s profesionálnym a klasickým životom, kde len málo ľudí vie, čo je v skutočnosti zač. Seriál skončil v roku 2011.

Sex v meste (1998)

Jeden z najpopulárnejších seriálov vôbec, Sex v meste vysielala stanica HBO a nakrúcal sa až do roku 2004. Seriál sleduje životy štyroch amerických žien a ich silného priateľstva, ktoré vydrží naozaj všetko. Celý dej sa zameriava najmä na feminizmus, sexualitu, bezpečný sex a všetky témy, ktoré sa ho týkajú.

Orange Is the New Black (2013)

Čo sa deje vo vnútri ženskej väznice? Hlavná hrdinka Piper Chapmanová je väznená kvôli tomu, že pomáhala svojej kamarátke Alex s drogami. Piper si vo väzení vytvára nových priateľov, no aj tak nemôže zabudnúť na Alex. Seriál sleduje ich vzťah zblízka, vďaka čomu sa vám naskytuje pohľad na sexuálne scény medzi týmito ženami. Seriál vysiela Netflix a teší sa veľkej popularite, čomu svedčí aj to, že seriál má už šiestu sériu.

Masters of Sex (2013)

Americká dráma, ktorá mala premiéru v roku 2013 s názvom Masters of Sex, hovorí príbeh o dvoch výskumníkoch ľudskej sexuality vo Washingtone. Skúmajú vlastný vzťah, ktorý majú a úplne všetko, čo spolu zdieľajú. Seriál mal veľký úspech, vďaka čomu mal niekoľko sérií.

Entourage (2004)

Seriál Entourage sleduje hereckú kariéru mladého herca Vincenta Chase a jeho priateľov z Queens. Hoci seriál nemá veľmi erotické scény, nahoty je tu viac ako dosť. V ďalších sériách však nájdete aj horúcejšie scény.

True Blood (2008)

Seriál True blood je o upíroch, ktorí žijú v Bon Temps, Louisiane. Názov mesta Bon Temps znamená v preklade „dobré časy“, ktorých je tu skutočne veľa a seriál je plný erotických scén. Zaujímavosťou je, že v tomto seriáli je veľmi veľa ženskej nahoty a tej mužskej presne naopak.

Californication (2007)

Tento seriál sleduje život Hanka Moodyho, spisovateľa, ktorý jednoducho nikdy nemá uspokojenú svoju sexuálnu túžbu a chce prekonať závislosť od sexu, alkoholu a drog. Seriál Californication zobrazuje sex veľmi realisticky, s kvalitnými nahými scénami, ktoré jednoducho diváka očaria.

Spartakus (2010)

Seriál je vložený do obdobia gladiátorov a ukazuje revolúciu, ktorá bola vedená proti Rímskej republike. Spartakus sa však na obrazovke dlho nezdržal, no aj za tento čas si našiel dostatok divákov, ktorí si ho radi pozreli aj vďaka množstvu nahých mužských či ženských scén. Mnohí tento seriál považujú za šampióna nahoty v televízií.

Westworld (2016)

Seriál Westworld bol zasadený do futuristického zábavného parku, kde návštevníci spolupracujú s humanoidnými hostiteľmi a môžu tak prežiť pôvodný zážitok z lunaparkov. Možno to mnohých prekvapí, no aj takýto seriál sa vyznačuje mnohými nahými scénami, ktoré sú zasadené najmä do laboratórií zábavného parku. Keď začnete sledovať tento seriál, pomaly sa doň ponoríte a zistíte, že nič z neho nie je úplne skutočné.

Game of Thrones (2011)

Tento zoznam by nebol úplný, ak by sme v ňom nespomenuli slávny seriál Game of Thrones. Práve tento seriál zmenil štýl, akým sme sa na televízne obrazovky doteraz pozerali. Nie je však úplným neviniatkom. Skoro každá epizóda obsahuje nejakú nahú scénku, v ktorej máme pohľad na odhalené známe tváre. Nechýbajú však ani búrlivé scény s divokým a surovým sexom. Ak ste doteraz ešte neprepadli tomuto seriálu, možno sme vás s týmto presvedčili.

Pozri aj: Ako bude vyzerať svet do roku 2050? Toto sú udalosti, ktoré zmenia náš svet od základov

thecinemaholic.com
0
Komentovať (0)