Foto: IMDB (Twentieth Century Fox)

Vo svete hviezd sú hranice čohokoľvek vždy posunuté o niečo ďalej ako u bežných ľudí.

Na tento moment sme čakali dva roky. Teda samozrejme nie všetci, pretože nie každý z nás chorobným a fanatickým spôsobom sleduje pribúdajúce tetovania na telách britskej hereckej smotánky, no v tomto prípade ide o čosi zmysluplnejšie. Alebo aspoň zábavnejšie. Pred dvomi rokmi uzavrel Leonardo DiCaprio stávku s Tomom Hardym. Tá sa týkala filmu Revenant: Zmŕtvychvstanie, v ktorom si herci zahrali bok po boku.

Leonardo prehlásil, že za vedľajšiu rolu v tomto filme bude Hardy nominovaný na Oscara. Ten jeho domnienku spochybnil, a tak herci uzavreli stávku. Ten kto mal stávku prehrať, si musel nechať na koži zvečniť tetovanie podľa výberu výhercu. Hardy nakoniec bol nominovaný na Oscara, z čoho vychádza, že Leonardo mal pravdu. „Leo napísal otrasným písmom ‚Leo vie všetko‘. A tak som mu povedal, že si to dám spraviť, ale musí to napísať poriadne,“ povedal Hardy pre magazín Esquire. Napokon dodal, že tetovanie si spraviť ešte nedal, lebo je otrasné.

Odvtedy však prešli dva roky a Leonardo si môže užiť svoj škodoradostný úsmev, pretože Hardy má nove tetovanie, ktoré hovorí: „Leo knows all,“ teda v preklade do slovenčiny, Leo vie všetko. Nebyť však Leonarda, Hardy by si v Revenantovi nezahral. Pôvodne mal jeho postavu stvárniť Sean Penn, no v tom čase pracoval na inom projekte, a preto sa rola stala voľnou. Leonardo presvedčila Hardyho, aby sa o ňu uchádzal a keďže je skúseným hercom, dlho sa na kastingu snažiť nemusel. Akú daň si to vypýta však ešte netušil.

Pozri aj: Celý bol natočený iba na iPhone, no nezbadáte to. Pozrite si trailer k filmu legendárneho režiséra Stevena Soderbergha

unilad.co.uk
Príbehy
0
Komentovať (0)