Pixabay

/ 0 / zuz
Už je to celkom dlho. Ak mám byť úprimný, viac než rok si do postele líham s Netflixom a mätovým čajom. Je na čase ukončiť toto obdobie sucha.

Lomcoval mnou kokteil emócií – zúfalstvo, zvedavosť a posadnutosť epizódou Louisa Therouxa, anglického dokumentaristu, o swingers párty. Išiel som teda na internet a rozhodol sa nájsť spôsob, ako ukončiť moje obdobie sucha.

V nedeľu o jednej ráno som si to namieril do swingers klubu v jednej štvrti vo východnom Manchesteri. Je to vraj miesto s uvoľnenou atmosférou, kde sú vítaní aj ľudia bez partnerov a ženám sa preukazuje maximálny rešpekt. Dom nebol ničím výnimočný – radová zástavba, pohrebná predizba a recepčný. Keď som z parkoviska prechádzal cez cestu, zacítil som vôňu vyprážanej ryby a hranoliek z miestneho rýchleho občerstvenia Codfellas. Oh, aké noblesné.

Uvedomil som si, že dať si oblek nebola najlepšia voľba, musel som vyzerať prečančkane a zúfalo.  Dvere do klubu boli potiahnuté čiernym lesklým laminátom, v odraze som si napravil golier a kravatu. Zazvonil som, zámok urobil klik a vstúpil som do biednej predsiene. Dvere sa za mnou zabuchli. Prešlo niekoľko minút. Hádam sa to neskončí ako manchesterská verzia hororu Saw. Už som bol na odchode, keď sa otvorili dvere do vnútra. Spoza nich na mňa civel spotený tučný chlap v stredných rokoch s uterákom s obrázkom macka Pú okolo pása. Mal silný liverpoolský prízvuk: „Do pekla. Prišiel James Bond. Ideš dnu, synak?“

James Bond (Daniel Craig) in action in #SPECTRE

A post shared by James Bond 007 (@007) on

V miestnosti hrala pieseň Reflex od Duran Duran, bolo počuť mužský i ženský smiech. Celý nervózny som si zaplatil celodenný vstup a aj keď vystrašený, ale stále zvedavý som sa prešmykol dovnútra. Pri bare postávali okolo ženy v stredných rokoch a 4 muži, ona sa nakláňala cez pult. Všetci chlapi mali okolo pása iba uterák, ona čierne čipkované body.

pixabay.com

Majiteľ mi poradil, že ak sa poponáhľam, môžem sa pridať k niektorej z dvojíc vo vírivke. To je celkom dobrý nápad na prelomenie ľadov. Odovzdal som kľúče od auta aj telefón a na výmenu som dostal kondóm a veľký modrý uterák s obrázkom svalnatého muža. V provizórnej kabínke som sa prezliekol a vydal sa preskúmať tri úzke poschodia. Izby by som popísal ako kombináciu zrkadlovej scény z filmu Drak prichádza a BDSM žaláru. V každej sa nachádzali obrovské červené kožené pohovky a malinký jedálenský box v americkom štýle. Zo stropu viseli čierne postroje a vo výklenkoch stáli antické sochy, sťa by mini oltáre venované bohom súlože.

Cestou do jednej z miestností som si prečítal nápis „Viagra je na recepcii“, keď som zrazu začul šuchotanie. Po hlasnom zastonaní sa z tmy vynoril Ind, ktorého v zápätí nasledoval ryšavý chlap postavy typu samá ruka, samá noha. Obaja boli nahí a šťastne sa tľapkali po pleci: „Tak to je môj prídel na tento týždeň. Ďakujem, John.“

Pixabay

Dole v bare už sedeli dve dvojice z vírivky. Mali okolo 40-tky a asi pochádzali z východnej Európy. Veľká žena, manželka chlapíka z Liverpoolu, sa zjavila za pultom, v ústach mala veľkú ružovú elektronickú cigaretu a rozdávala syrové chrumky. Usadil som sa na stoličke vedľa ženy v čiernom čipkovanom prádle a objednal si niečo nealkoholické. Volala sa Lizzie a vraj učí v materskej škôlke tu neďaleko.

Dom samozrejme nemal licenciu na predaj alkoholu a bar bol plný napoly dopitých pollitroviek whiskey a vodky, ktoré podonášali zákazníci. Pod pultovým sklom som si prezrel staré fotky z minulých špeciálnych nocí. Vyzerali ako zábery z prípravy lacného porna 80. rokov – bobry, brady a účes trvalá.

Páriky si poobjednávali anglický čaj, kondómy a lubrikačný gél. Žena, ktorá vyzerala ako vyžitá karikatúra Pamely Anderson, ma jemne objala. Bola tak opitá, že zo mňa spadla a vrazila do vešiaka na kabáty. Nie a nie ho pustiť, ako by na ňom visel jej celý život. Štvorica si to išla znovu rozdať, a tak som pozoroval okolie. Chalan okolo dvadsiatky sŕkal plechovku piva. Za ním stál asi 50-ročný muž s uterákom s Ericom Cantonom. Vyzeral ako príliš opálený Daniel Craig, ktorý kompletne odignoroval fitko.

Po 15 minútach som bol už znudený, a tak som sa pobral do biliardovej miestnosti. Na popukanej dlažbe stála pretekajúca vírivka. Už hádam po stýkrát som si čítal plagát „S peniazmi prichádza moc“, keď do izby zrazu vtrhla Lizzie. Za ruku ťahala mladíka. Hodila sa na biliardový stôl a v tom okamihu aj zhodila čipkované prádlo. Nemohol som nečumieť. Zvalil sa na ňu, okolo pása uterák, na uteráku britská zástava a podobizeň kráľovnej. Plechovku od piva si vložil do štrbiny zadku, to ma naozaj ohúrilo.

Billiard sexy girl

Po pár minútach už bola Lizzie nespokojná. Opätkom sa zaborila do chlapíkovho čela a odtlačila ho. Pozorovala ma, ako sa v rohu hrám s podložkami pod pivo. Zamierila rovno ku mne. Samozrejme, ohrdnutý mladík spokojný nebol a z miestnosti sa potichu vytratil. Dalších 20 minút som sa cítil ako Vince Vaugh v posteľnej scéne filmu Nesvatbovi. Našťastie sa mi podarilo zo zadku vytiahnuť ten kondóm, ktorý som dostal pri v stupe. Áno, práve tam sa mi zasekol, keď si na mňa vysadla ako na gymnastického koňa.

Mierne otrasený som odkríval k baru pre kľúče od auta a telefón. Dvojník Daniela Craiga sa na mňa usmial:„Prvýkrát, však? Ako sa ti páčila?“ Iba som zamrmlal „veľmi dobre“, na čo s porozumením prikývol: „So ženou tu už dlhšie chodíme. Chvíľu mi trvalo, kým som si zvykol, ale teraz je to už v pohode.“

Pri odchode som ešte začul mladíka otvárať ďalšiu plechovku piva s povzdychom:„Do riti, toto sa mi stane zakaždým.“ To som už rýchlo z podniku odhádzal domov. Samozrejme, predtým som sa zastavil na vyprážanú rybu.

Keď sa nad tým zamyslím, pravdepodobne sa do klubu už nevrátim. Bola to trápna skúsenosť, príliš veľa mužov a málo žien a ošumelé priestory. Podľa môjho názoru je to zábavka pre znudené páry v stredných rokoch. Avšak, človek nikdy nevie, možno si o pár rokov znovu opášem ten uterák s mackom Pú.

Pozri aj: Dala si LSD a potom išla do kostola. Vznikla z toho táto kontroverzná fotoséria, ktorá rozdelila ľudí na dva tábory

unilad.co.uk


Komentovať (0)