Foto: Uprising

Ľuboš Belko / / News
Festival Uprising vyhlásil súťaž, vďaka ktorej si môže na Zlatých pieskoch zahrať takmer ktokoľvek.

Pre mladých, menej skúsených, no aj pre ostrieľaných hudobníkov, je toto skvelá príležitosť, ako sa zviditeľniť. A ukázať nadšenému davu na Uprisingu, ako sa robí muzika. Podmienky prihlásenia sa do súťaže boli viac než ústretové. Stačí byť kapelou či hudobníkom zo Slovenska alebo Čiech, nemať v minulosti žiadne vystúpenie na Uprisingu a hrať hudbu, ktorú publikum na tomto feste vyhľadáva. Ak by vás zaujímali podrobnejšie podmienky, môžete si ich prečítať na tomto odkaze.

V súčasnosti však už poznáme finalistov súťaže. A rozhodnúť o tom, ktorá z týchto kapiel si na Zlatých pieskoch zahrá, môžete aj vy. Na tomto ročníku Uprisingu sa predstavia mnohí zahraniční interpreti, na ktorých sa môžeme tešiť, no núdza nebude, ani o domácich umelcov. O hodinovú showku bojujú štyri kapely a jedna dostane divokú kartu. Za svojich favoritov môžete hlasovať na Facebooku či Instagrame, buď lajkom alebo srdiečkom.

foto: Jaroslav Novák

Čas na zvolenie svojej obľúbenej kapely máte do nedele, 27. mája. Vyberať môžete spomedzi nasledovných interpretov, ktorým želáme veľa šťastia.

Bagandža CrewKAVI & Dub From the GroundTusté BaletkyVajkreS x KabaRepWoodman JamVstupenky na festival Uprising 2018 môžete zakúpiť cez Ticketportal.

Pozri aj: Festival Uprising dopĺňa zoznam headlinerov, do Bratislavy mieri nemecká reggae hviezda!

uprising.sk
0
Komentovať (0)