Pexels, Štefan Štefančík

Michal Blaško / / Lokál
Pointou "Dňa splnených taskov" je vyzvať ľudí, aby si pracovný deň naplánovali, spravili to do list, pracovali efektívnejšie a inšpirovali sa, ako to funguje iným.

V tento deň sa spoja slovenské coworkingy v Bratislave, Košiciach, Martine, Žiline, Banskej Bystrici, Prešove a v ďalších mestách, aby otvorili svoje dvere všetkým svojim členom aj nečlenom a spoločne sa motivovali v plnení svojich (pracovných) úloh.

Či už si freelancer, študent, podnikáš alebo robíš na nejakom zaujímavom projekte, v tento deň máš jedinečnú možnosť zapojiť sa do celoslovenskej výzvy Deň splnených taskov a splniť svoje pracovné úlohy v čo najkratšom čase. Budeme sa navzájom hecovať a zdieľať svoje tipy a triky na efektívnu prácu. Do podujatia sú zapojení aj profíci z oblasti time-managementu a self-managememntu, ktorí ochotne pozdieľajú svoje metódy a skúsenosti.

Zapojiť sa môžeš odkiaľkoľvek – či už si v škole, doma, vo svojej kancelárii alebo v coworkingu. Stačí pozdieľať svoj zoznam úloh na tento deň na sociálnej sieti spolu s hashtagom #dnestaskujem a pustiť sa do ich plnenia. Tasky na celý deň si zadáš formou, akou to robíš zvyčajne. Či už využívaš papierový diár, appky, či google kalendár. Pokiaľ si vyberieš za svoje pracovné prostredie niektorý zo zapojených coworkingov*, vstup máš dnes voľný a navyše dostaneš kávu/čaj zdarma.

Deň splnených taskov prebieha celý deň a vyvrcholí večer o 19:00 na Noci lifehackingu v Bratislavskom KC Dunaj sériou prednášok a praktických ukážok z oblasti time a self managementu, športu a zdravej výživy, work-life balance či fungovaní v prítomnosti – tzv mindfulness. Pre mimobratislavských pripravujeme možnosť livestreamingu.

coworking

Ak máte vo svojom meste coworking, ktorý ešte nie je zapojený, prípadne sa chcete zapojiť do livestreamingu Noci lifehackingu, dajte nám vedieť na [email protected].

Organizátorom podujatia je Connect – priestor spájajúci šikovných ľudí a dobré nápady.

Zoznam zapojených coworkingov priebežne aktualizujeme na oficiálnej udalosti Dňa splnených taskov – https://goo.gl/KDwuQx.

TS Connect (Dagmar Šefčíková)
0
Komentovať (0)