interez.sk, Jaro Novák

Michal Blaško / / Kultúra
Pohoda sa premiérovo dostala do finálnej desiatky ankety UK Festival Awards. V nej sme nominovaní v kategórii Best Overseas Festival. Spolu s nami sú...

Pohoda sa premiérovo dostala do finálnej desiatky ankety UK Festival Awards. V nej sme nominovaní v kategórii Best Overseas Festival. Spolu s nami sú v najužšom výbere festivaly ako Sziget, Lollapalooza Berlin či španielsky Benicassim a Creamfields.

Toto umiestnenie nás teší o to viac, že ide o uznanie z hudobne najsilnejšej krajiny sveta. Aké bude naše konečné umiestnenie, má odteraz vo svojich rukách porota zložená z hudobných odborníkov, zástupcov významných festivalov a novinárov.

pohoda 3 den (40)

Víťazov jednotlivých kategórií vyhlásia 26. novembra na slávnostnom ceremoniáli v Londýne. To, že sme vo finálnom shortliste je pre nás obrovská pocta. Obzvlášť v roku, kedy bolo v ankete nominovaných doposiaľ najviac festivalov a hlasoval suverénne najvyšší počet festivalových fanúšikov. 

Pohoda je nominovaná aj v ankete European Festival Awards (v kategórii Best Medium Sized Festival), v ktorej je možné hlasovať do 12. novembra na TEJTO STRÁNKE.Komentovať (0)