foto: MMevent

Srdečne Vás pozývame na pokračovanie dizajnových trhov Šikovné ruky slovenských ludzí.

Táto výnimočná udalosť v sebe spája šikovných slovenských výrobcov, kvalitné produkty, nádych tradície i inovácie a lahodné gastronomické menu.

Po úspešnom prvom ročníku sa organizátori MMevent a Event hall Malacky znova spojili, aby pripravili pre návštevníkov ďalšiu akciu plnú toho pravého slovenského a tak dobrého.

Môžete sa tešiť na kreatívnych slovenských výrobcov, tradičné pokrmy v modernej slovenskej gastronómii a na príjemnú atmosféru. Výrobky pre dospelých i pre deti, do domácnosti i na skrášľovanie… čaká Vás pestrý kolorit predajcov, ktorí používajú rôzne materiály, motívy a spôsoby výroby.

foto: MMevent

Okrem toho sa budete môcť priučiť výrobe šperkov na workshope a Vaše deti sa budú môcť zábavnou formou niečo naučiť v interkatívnom detskom kútiku.

Vychutnajte si dva víkendové dni v našej spoločnosti, inšpirujte sa, nakúpte si krásne veci, potešte sa dobrým jedlom.

Pozvanie na tieto trhy prijalo viac ako 50 predajcov a umelcov, ktorí budú ponúkať rôzne produkty z oblasti módy, kozmetiky, dekorácií a najrôznejších doplnkov. Jednotliví predajcovia budú postupne predstavovaní na stránke udalosti aj s krátkou vizitkou.

Vstup pre návštevníkov je zdarma! Tešíme sa na Vás.

Informácie o evente môžete nájsť aj na Facebooku.

Fotografie z minulého ročníka si môžete pozrieť v našej galérii

TS Dizajnový trh
0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )
Príbehy