Foto: IMDB

Ľuboš Belko / / Film
Aj keď sa tomu verí len ťažko, obľúbená komédia Škola Ro(c)ku skutočne vyšla pred štrnástimi rokmi.

A na prelome mesiacov to bude ešte horšie, pretože film mal svoju premiéru v roku 2003. V čase svojho vzniku to bol skutočne hit a niet sa čomu študovať. Jack Black vždy dokázal perfektne zahrať rolu špinavého rockera, ktorého zaujíma len hudba a zábava. Vo filme si zahral muzikanta Deweyho Fina, ktorý sa podvodom ujal úlohy učiteľa a potom, čo sa dozvedel, že deti majú hudobnú výchovu, odštartoval s nimi rockovú kapelu.

Odkedy však tento film zažil svoje dni slávy už skutočne utieklo veľa vody. Aj keď to na hercovom vzhľade možno nie je až tak poznať, skutočnosť je taká, že naozaj ubehlo štrnásť rokov. Toto je s deckami z filmu dnes.

Joey Gaydos Jr.

Joey si vo filme zahral gitaristu. Z obrazoviek sa po čase stiahol a dokonca sa mu podarilo zamiešať aj do poriadnych problémov. V roku 2009 bol zatknutý za šoférovanie pod vplyvom v neplnoletosti. V súčasnosti sa mu zrejme darí o čosi lepšie a zrejme sa mu splnil aj jeho sen, keďže sa stal pravou rockovou hviezdou. V súčasnosti žije v Detroite a hráva v rôznych kapelách.

Kevin Clark

Kevin, ktorý si zahral bubeníka Freddy aktuálne žije v Chicagu a skutočne sa stal profesionálnym bubeníkom. Robert Tsai, ktorý hral chlapca pôsobiaceho dojmom, že má väčšiu záľubu v matematike ako v hudbe a hral na piano, úspešne ukončil Dartmouthskú univerzitu. Na tej získal diplom a pianu sa taktiež venuje dodnes.

Kevin Clark.jpg
Wikimedia

Rebecca Brown

Rebecca si zahral basgitaristku Katie podľa všetkého stále hrá na basu a istý čas pôsobila aj v kapele Sweet Revenge. V tejto dobe má svoj vlastný Youtube kanál a tiež pôsobí na Twitteri. Tam uvádza, že v súčasnosti hrá v hre Spamilton, čo je paródia Broadwayského muzikálu Hamilton.

Aleisha Allen

Aleisha si zahrala Aliciu. Dievča, ktoré pôsobilo v kapele ako vokalista je dnes stále herečkou. Po úlohe v Škole Ro(c)ku si zahrala po boku rapera Ice Cuba vo filmoch Už sme tam? a Už sme doma?.

Caitlin Hale

Caitlin si vo filme zahrala malú Martu, ale Blondie, ako ju prezýval Dewey. Caitlin sa nepobrala ani hudbou ani hereckou cestou, ale zvolila žurnalistiku. Svoje diplom získala na Arizonskej univerzite a svoju kariéru buduje na vzdelaní, teda je novinárkou v obore zábavného priemyslu.

Pozri aj: Nula, desať ale aj viac ako dvesto. 100 ľudí prezradilo, koľko sexuálnych partnerov mali počas ich života

ladbible.com
0
Komentovať (0)