Foto: TASR

Poslankyňa Romana Tabák podáva trestné oznámenie na poslankyňu Janu Bittó-Cigánikovú.

Poslankyňa Romana Tabák (Sme rodina) podáva trestné oznámenie na poslankyňu Janu Bittó-Cigánikovú (SaS). Tabák uviedla, že je nútená brániť sa po právnej stránke, keďže Cigániková podniká zákerné kroky voči jej osobe. Poslankyňa Tabák o tom informovala na sociálnej sieti.

Incident mala vyvolať Bittó-Cigániková pod vplyvom

Tvrdí, že incident medzi nimi vyvolala samotná Bittó-Cigániková, ktorá si to ale nemusí pamätať, pretože podľa Tabák bola pod vplyvom alkoholu a možno i omamných látok. Poslankyňa hnutia Sme rodina uviedla, že pôvodne nemala v úmysle túto záležitosť medializovať, ani podnikať žiadne iné kroky, no je nútená brániť sa po právnej stránke. Reagovať sa rozhodla po konzultácii s advokátom.

Pôvodne som to vôbec nechcela ani medializovať a ani podnikať iné kroky (trestné oznámenie), ale som prinútená takýmto spôsobom sa brániť po právnej stránke -rovnako, ako som sa na koncerte musela brániť jej verbálnemu a fyzickému útoku,“ píše Tabák v statuse na Facebooku.

Ožratí ľudia a zdrogovaní by nemali byť poslanci v parlamente

Poslankyňa si neodpustila spomenúť aj nehodu na Zochovej: „Ako športovec som odporcom neprimeraného požívania alkoholu a vôbec sa nestotožňujem s legalizáciou drog, nakoľko robia z ľudí zvieratá, ktoré nedokážu zodpovedať za svoje činy, o čom sme sa nanešťastie presvedčili aj pri tragickej dopravnej nehode na Zochovej.

V závere svojho statusu na Facebooku napísala: „Myslím si, že ožratí a zdrogovaní ľudia by nemali pôsobiť ako poslanci v NR SR.

Najnovšie články