Foto: Screen: Youtube, Pexels

Nikoho by sme nemali posudzovať na základe jeho rozmerov.

Tomuto plus-size býkovi však práve jeho extrémne rozmery zachránili život. Obrovský býk, ktorého meno je Knickers, bol zachránený austrálskymi farmármi, ktorí tvrdia, že je príliš veľký na to, aby ho zabili. Knickers dosahuje výšku 195 centimetrov, teda presne toľko ako basketbalová legenda, Michael Jordan a váži 1 400 kilogramov, čo je zhruba toľko ako Toyota Hilux.

Na záberoch z austrálskych správ môžeme vidieť tohto nežného obra, ako sa radostne preháňa po poliach so zbytkom stáda. Dokonca sa zdá, že si ani neuvedomuje, že je v niečom iný. Narozdiel od svojich priateľov má však tú výsadu, že tu môže prežiť celý život a nečakajú ho jatky. „Je príliš ťažký. Ani by sme ho nedostali dovnútra na spracovanie,“ hovorí jeho majiteľ Geoff Pearson.

Obor s milou históriou

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Equisoylinda (@equisoylinda),

„Asi to bude preňho šťastný koniec,“ konštatuje ďalej Pearson. Miestnym novinám prezradil, že ho kúpil len za 400 dolárov, ako vola, ktorý má viesť stádo. Vždy však vytŕčal nad ostatnými samcami, už odkedy bol len teľaťom. Jeho majiteľ dúfa a verí, že Knickers si požije ešte pekných pár rokov. Dokonca aj priznal, ako prišiel k jeho menu, ktoré môžeme doslova preložiť ako „Nohavičky“.

Keď bol mláďaťom mali sme brahmanského býčka. Volali sme ho skrátene len Bra (v Angličtine podprsenka). Keď začali tráviť veľa času s Knickersom, rozhodli sme sa, že budeme mať podprsenku a nohavičky. Aj napriek tomu, že Knickers slušne vytŕča, stále nie je najväčšou kravou, aká bola kedy zaznamená. Od roku 2010 drží prvenstvo v Guinessovej knihe rekordov krava menom Bellino, ktorá meria takmer dva metre.

ladbible.com
0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )
Príbehy