MALA BANANA – to je názov tour, ktorou dve energické zoskupenia lomcujú po slovenských kluboch. Ich v poradí šiestou zastávkou bol banskobystrický Urban Spot, ktorý...

MALA BANANA – to je názov tour, ktorou dve energické zoskupenia lomcujú po slovenských kluboch. Ich v poradí šiestou zastávkou bol banskobystrický Urban Spot, ktorý má minimálne spoločnosť kapely MEDIAL BANANA v obľube. Po včerajšom koncerte si však jednoznačne obľúbil aj šialenú MALALATU, s ktorou sa tancovalo až do skorých ranných hodín. 

Banská Bystrica bola skvelá a určite sa môže pýšiť jedným z najväčších masívov na tomto turné. Banáni predstavili v prvej polovici nový album, ktorý už mnoho ľudí poznalo od slova do slova, druhá polovica patrila tým piesňam, ktoré by si chalani nemohli odpustiť na žiadnom koncerte. Na záver sa ani táto zastávka nezaobišla bez prídavkov a prekvapením bola Ona Je Madona od Roba Grigorova.

Urban Spot sa na pár chvíľ vyprázdnil, avšak keď na pódium prišli pásikavé tričká s balkánskymi beatmi, tancovačka pokračovala do skorých ranných hodín. Skvelá kombinácia týchto dvoch zoskupení je zjavná, a ak sa ešte stále rozhodujete, či sa na jeden z ostatných štyroch koncertov oplatí ísť, neváhajte. Už sa to možno nikdy nezopakuje.

interez.sk
interez.sk
interez.sk
interez.sk
interez.sk
interez.sk
interez.sk
interez.sk
interez.sk
interez.sk
interez.sk
interez.sk

Najnovšie články