Po výborných koncertoch na Rock in Vienna v Rakúsku a Rock for People v Českej republike zavítali títo Američania aj do Bratislavy. Predkapelou bola...

Po výborných koncertoch na Rock in Vienna v Rakúsku a Rock for People v Českej republike zavítali títo Američania aj do Bratislavy. Predkapelou bola slovenská skupina Rust2Dust spolu so Zverinom, ktorá hecovala divákov k príchodu Limp Bizkit.

limp bizkit (1)Sála sa zapĺňa pozvoľna, no nakoniec prišlo do Aegon Arény NTC niečo cez 2000 návštevníkov. Aréna nebola celkom zaplnená, no slovenskí fanúšikovia opäť nesklamali a masívne podporovali kapelu od prvých tónov až do konca. Kapela za úplnej tmy začala koncert asi 20 minút po ôsmej hodine slovami:  “Ahoj, Slovakia!” Frontman Fred Durst sa prihováral divákom niekoľkokrát slovami “Ako sa mate?”, s divákmi komunikoval počas celej šou napr. prechádzaním sa v pite pred divákmi, oblievaním divákov vodou a podobne.. Celé vystúpenie Limp Bizkit bolo plné hitov, kapela začala staršími vecami z albumu Significant Other ako Nookie a Break stuff, no najviac vecí sme mohli počuť z albumu Chocolate Starfish and the Hot Dog Flavored Water. Z pripravovaného albumu Stampede of the Disco Elephants nezaznela jediná skladba. Celú šou zakončili hitmi Rollin a Take a Look Around, po ktorých nasledovala už len nečakne zahraná skladba od Dj Frankiho Carinu Staying Alive od Bee Gees. Tou kapela celú šou ukončila, rozlúčila sa s divákmi a pomaly odkráčala z pódia.

0
Uložiť článok
Komentovať