21. decembra sa v Bratislavskom Babylone odohrali energické vystúpenia hudobníka Čekovského a kapely Chinaski.

Kedže sa jednalo o charitatívne koncerty, na úvod prebehlo odovzdávanie symbolických šekov pre dobročinné organizácie, ktoré pomáhajú ťažko chorým deťom. Celý výťažok zo vstupného bol venovaný práve im.

O koncerty Chinaski a Čekovský bol veľký záujem, čo sa odrazilo aj na preplnenom publiku, kde sa dalo len ťažko hýbať. Prvý nastúpil na pódium Čekovský so svojou kapelou, ktorí energiou a výbornou improvizáciou vytvorili skvelú atmosféru a dav si to patrične užíval. To, že Vianoce sú už za dverami, sme si pripomenuli niekoľkými koledami, ktoré Čekovský a spol. predviedli svojim jedinečným štýlom. Samozrejme nesmel chýbať aj známy Čekyho hit „Myslím, že môže byť“, ktorý si zaspieval s kapelou celý Babylon.

Druhou bola už spomínaná kapela Chinaski, ktorú určite netreba predstavovať, kedže sú na českej a slovenskej hudobnej scéne dobre známi. Predviedli už tradične kvalitný koncert, kde zazneli známe hity ako „Zadarmo“, „Tabáček“ či „Vrchlabí“.

Chinaski si však pripravilo aj prekvapenie, keď predstavili nový singel s názvom „Tamarišek“, ktorý mal v Babylone premiéru. Nová pieseň s romantickým nádychom zožala úspech a určite sa môžeme tešiť, keď sa objaví aj v rádiách.

interez.sk, Kristína Poráziková
interez.sk, Kristína Poráziková
interez.sk, Kristína Poráziková
interez.sk, Kristína Poráziková
interez.sk (Kristína Poráziková, foto: autor)
0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )
Príbehy