Foto: wikimedia.org/wikimedia.org

Nie každá filmová rola, ktorá priniesla hercom úspech, je pre nich aj obľúbená. Niektoré známe tváre priznali, že svoju filmovú rolu jednoducho nevedia vystáť.

Herci väčšinou hovoria o svojich filmových roliach v pozitívnom slova zmysle, no niektorí sa priznávajú, že im tie ich lezú hore krkom. Nemali by sme sa im však ani čudovať, pretože kvôli ich jednej hlavnej úlohe, vďaka ktorej sa stali slávnymi, ich škatuľkujeme a pripisujeme vždy len k jednému filmu. 

Daniel Radcliffe – Harry Potter

flickr.com

Čo vás napadne ako prvé pri pohľade na herca Daniela Radcliffa? Väčšinu z nás to, že je Harry Potter. Daniel sa dostal do úlohy mladého čarodejníka doslova ako dieťa. Táto postava sa s ním ťahala viac, ako 10 rokov, takže si ho asi len veľmi ťažko vieme predstaviť, ako niekoho iného. Samotného herca to niekedy štve. Daniel však kritizuje aj svoju hereckú prácu, najmä na šiestom diele filmov o Harrym Potterovi. Povedal, že ten film nenávidí, pretože jeho herecké zručnosti tam boli hrozné.

Robert Pattison – Twilight

wikimedia.org

Lámač ženských sŕdc Robert Pattison sa zviditeľnil vďaka úlohe upíra v ságe Twilight. Priznal však, že filmy z tejto série nenávidí. S hlavnou rolou sa nikdy dobre nestotožnil a to, že vždy ho budú ľudia spoznávať ako „toho upíra“ ho poriadne štve.

George Clooney – Batman Robin

wikimedia.org

Nikto nemôže tvrdiť, že George Clooney je zlý herec. Vo svojej pôsobivej filmografií má však aj on jeden film, ktorý sa moc nepodaril. Film Batman & Robin z roku 1997 bol tak neúspešný, že celých osem rokov sa nikto neodvážil natočiť ďalší film o Batmanovi. Sám George Clooney sa išiel ospravedlniť za zlý herecký výkon Adamovi Westovi, ktorý hral Batmana v šesťdesiatych rokoch.

Halle Berry – Catwoman

wikimedia.org

Film Catwoman „zožal“ toľko kritiky, že vyhral aj ocenenie najhoršieho filmu – Zlatá malina. Halle Berry za tento film dokonca dostala Zlatú malinu aj osobne, ako najhoršia herečka. Ako jedna z mála prišla Halle aj na odovzdávanie, kde mala aj prejav. Ten obsahoval aj poďakovanie Warner Brothers, že ju obsadili to takého bizarného filmu.

Alec Guinness – Star Wars

wikimedia.org

Alex Guinness kedysi nazval Star Wars ako „rozprávkový odpad“. Nepovažoval úlohu Obi-Wan za vážnu prácu a rozhovory postáv ho dokonca nudili a hnevali.

Sean Connery – James Bond

wikimedia.org

Sean Connery sa vyjadril veľmi jasne o filmoch James Bond, v ktorých účinkoval. Povedal, že vždy ich nenávidel a najradšej by sám Bonda zabil. Podľa Seana sa z Bonda stala veľmi rýchlo paródia.

Sandra Bullock – Speed 2

flickr.com

Sandra Bullock patrí medzi najlepšie herečky, ktoré vám zaručujú kvalitný film okrem jedného. Film s názvom Speed 2 bol veľmi neúspešný a samotná Sandra neskôr priznala, že nemala hrať v pokračovaní, ktoré sa nevydarilo tak, ako prvá časť.

Bill Murray – Garfield

wikimedia.org

Herec Bill Murray si myslel, že scenár filmu Garfield bol napísaný Joelom Coenom, a preto hneď súhlasil s úlohou, ktorú tam bude hrať. Scenár si dokonca ani neprečítal úplne celý, pretože sa mu vždy páčili filmy bratov Coenovcov. V skutočnosti však autorom nebol Joel Coen, ale muž s veľmi podobným menom, Joel Cohen. V dôsledku toho, že nebol veľmi pozorný, pracoval na filme, ktorý bol nakoniec úplne iný.

Jim Carrey – Kick-Ass 2

wikimedia.org

Jim si premyslel svoju úlohu vo filme Kick-Ass 2 po tragédií, kedy mladý muž začal strieľať na základnej škole na nevinných ľudí. Herec povedal, že neľutuje hranie vo filme, no nepodporuje žiadne násilie.

Chloe Grace Moretz – Red Shoes and the 7 Dwarfs

wikimedia.org

Animovaný film sa ešte ani nedostal na plátna kín, keď sa rozpútala vlna kritiky. Všetko to zapríčinil slogan na reklamnom plagáte, na ktorom bolo napísané: „Čo ak by Snehulienka nebola tak krásna a sedem trpaslíkov tak malých?“

Margot Robbie – Suicide Squad

wikimedia.org

Margot sa ani tak nesťažuje na svoju rolu Harley vo filme Suicide Squad, ako na jej kostým. Bolo jej neustále zima a triasla sa. Režiséra aj prosila, aby jej zmenil kostým, no povedal, že keby jej kostým zmení, nebola by to tá pravá Harley.

Pozri aj: Takto vyzerajú v skutočnosti herci, ktorí hrali tie najdesivejšie horové postavy

brightside.me
Príbehy
0
Komentovať (0)