Foto: Twitter (Sid Razali ฏ๎๎๎๎๎๎๎‏)

Tri ženy nemohli nastúpiť na svoje lietadlo, pretože ich tváre nebolo možné rozpoznať po plastickej operácii.

Tri neidentifikované ženy boli odfotené na letisku v Južnej Kórei, kde sa nemohli dostať na svojej lietadlo, pretože neprešli cez kontrolu pasov. Na tvárach mali masky, ktoré si nemohli zložiť do ukončenia liečby. Tri ženy, ktoré boli pravdepodobne z Číny, vyzerali príliš rozdielne od svojich pasov a boli donútené tak čakať na overenie.

Fotografia bola zhotovená počas štátneho sviatku v Číne, ktorý trvá osem dní. Ženy tento čas využili a cestovali do Južnej Kórey na plastickú operáciu. Obrázok uverejnila na Twitteri miestna reportérka Jian Huahua. Neskôr ju však vymazala. Na čínskej alternatíve Twitteru, sociálnej sieti známej ako Weibo, ale znovu pribudla na účte s názvom The Beijing Things Beijingers Don’t Know. Text pod obrázkom tvrdil, že ženy pochádzajú z Číny a využili možnosť lacnej plastickej operácie, ktorú bolo možné uskutočniť počas takzvaného kórejského Golden Weeku.

Twitter

Južná Kórea sa v priebehu posledných pätnástich rokov stala poprednou destináciou pre čínske ženy, ktoré túžia po plastike. Číňania si robia do Južnej Kórey pravidelné výlety so zdravotnými vízami. V ich krajine sú totiž za krásne považované ženy, ktorých horné viečko mierne prekrýva oko, majú širšie oči a majú vyšší nosný mostík. Podľa štatistiky si spravilo v roku 2016 viac než pol milióna čínskych občanov výlet do Južnej Kórey so zdravotnými vízami.

Pexels

V súčasnosti nie je známe, kedy a či bude ženám povolené vrátiť sa do Číny. Nemôže im byť upreté ich právo vyzerať tak, aby boli so sebou spokojné. Otázka však je, za akú cenu?

Pozri aj: Ako bude vyzerať koniec sveta a našej existencie? 50 laureátov nobelovej ceny to vidia takto

unilad.co.uk
0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )
Príbehy