Foto: Pete Bakes/ Facebook

Stačila jedna nezvyčajná prísada do koláčikov a rodičia boli zúriví.

Najlepšiu výživu, akú môže bábätko dostať, je matkine mlieko. Má všetky potrebné živiny a aj vďaka nemu sa vyvíja tak, ako má. Platí však, že kojenecké mlieko je pre kojencov a už vôbec neslúži ako náhrada toho klasického.

Neznáma matka si zrejme neuvedomila, že nie je jedno, aké mlieko použije. Pri pečení brownies na školský výpredaj pre svoje deti prišla na to, že sa jej minulo mlieko. Keďže sa jej nechcelo zájsť do obchodu, použila to svoje. Zarážajúce na tom je, že si vôbec neuvedomila, prečo to ostatným mamám tak veľmi prekáža. Podľa nej sa deťom živiny v mlieku zídu a rozhodla sa preto opýtať na tento problém ľudí na Facebooku, no ich reakcia ju pravdepodobne nepotešila, keďže všetci tým boli pobúrení.

Dôvod je celkom jednoduchý – mlieko pochádza z tela matky a tvorí sa aj na základe toho, čo jej telo prijíma a čo sa v ňom nachádza, vrátane chorôb. Jeden z používateľov jej k príspevku napísal: „Člen rodiny pracuje na pohotovosti. Priviezli tam dieťa s mentálnymi problémami a lekári prišli na to, že matka ho dojčila počas toho, ako brala pervitín. To je dôvod, prečo to matkám prekáža. Nevedia, či máte nejakú chorobu alebo beriete lieky či drogy, ktoré sa mohli dostať do mlieka. Ako majú rodičia vedieť, že to mlieko je bezpečné?

Pixabay

Ďalší používatelia si z nej začali robiť posmech: „Keď začne používať svoje vlastné vajíčka, až vtedy môže niečo hovoriť o živinách.“ Inú ženu napadlo, že do limonády namiesto vody použije vlastný moč, ale keďže pije len kvalitné minerálne vody, dostanú ten najlepší moč, takže to nemôže vadiť.

Pozri aj: Matka si počas jogy poriadne nahlas prdla, a vy pri čítaní jej príbehu nebudete vedieť, či máte plakať alebo sa smiať

boredpanda.com
Príbehy
0
Komentovať (0)