Väčšinu zamestnaní, ktoré sú na svete, asi vykonávame jedine my, ľudia. Čo sa týka teda živých tvorov. Kto ale povedal, že to tak aj...

Väčšinu zamestnaní, ktoré sú na svete, asi vykonávame jedine my, ľudia. Čo sa týka teda živých tvorov. Kto ale povedal, že to tak aj musí byť? Interiérového dizajnéra si môže vyskúšať napríklad aj pes husky. Pokiaľ je dostatočne šikovný, dokáže to aj bez niekoľkoročného štúdia a praxe. V priebehu krátkych troch hodín (interiérový dizajnér v podobe človeka by na to určite potreboval viac času), zmenil byt svojej „rodine“ takmer na nepoznanie. Nielen, že ho zmenil, ale mu dodal nový nádych a vytvoril skutočne originálne umenie.

huskyho umenie

Psík sa rozhodol skutočne prekvapiť svojich majiteľov, zatiaľ čo si oni oddýchnu v kine. Na nasledujúcich fotkách sa presvedčíte, že sa mu to teda aj podarilo.

huskyho umenie2

huskyho umenie3

Čo poviete, zvládli by ste toto v priebehu troch hodín? Kým by sa dostavil nejaký použiteľný nápad, kým by sa zrealizoval, tak… By to pravdepodobne trvalo dlhšie. A predsa, v jednoduchosti je krása.

huskyho umenie4

huskyho umenie5

A aby toho všetkého nebolo málo, majitelia psíka, ktorí sa s jeho výtvorom podelili na internete, dodali, že ich chlpáč použil „tradičný atrament pre čínsku kaligrafiu“, ktorý je „100% bio a netoxický“ ako pre psa, tak aj pre človeka.

huskyho umenie6

Dokonca dokázal, že je to dobrý chlapec, nie žiaden hulvát. Postele sa… Takmer nedotkol!

huskyho umenie7