Hravá slovenčina, spevavé melódie a tanečný rytmus. Bod Omylu prekvapili novinkou, ktorá sa od ich doterajšej tvorby líši o 180 stupňov. Ako prezradil líder skupiny...

Hravá slovenčina, spevavé melódie a tanečný rytmus. Bod Omylu prekvapili novinkou, ktorá sa od ich doterajšej tvorby líši o 180 stupňov.

Ako prezradil líder skupiny Lukáš Turiak, zmena to bola spontánna:  „Často sa stávame obeťami našich kalendárov a harmonogramov. Nestíhame žiť vlastné životy a občas máme pocit, že nám všetko uteká pomedzi prsty. Singel Naskoč! začal vznikať, keď som bol presne v takom rozpoložení. Všetky negatívne myšlienky ma však pri jeho tvorbe postupne opustili a svetlo sveta nakoniec uzrela celkom veselá pesnička. Najviac nás teší, že sme dokázali posunúť kvalitu produkcie a celkový zvuk o úroveň vyššie. Spolupráca s GM recording studio nás opäť raz nesklamala.

[youtube dp6cpah3apw 720 410]

Videoklip k piesni Naskoč! je pre Bod Omylu už štvrtý v poradí a vznikal celkom inak, než tie predošlé: „Nelámali sme si hlavu so scenárom a povedali sme si, že sa na ľudí jednoducho pokúsime preniesť trochu dobrej nálady z našich letných ciest a zážitkov. Zobrali sme kamery na 1000-kilometrový víkend, za ktorý sme odohrali tri festivaly. Spomedzi všetkých doterajších natáčaní bola pri tomto jednoznačne najväčšia zábava. Veľká vďaka patrí štúdiu Junky Films, ktoré videoklip zrealizovalo,“ dodal Lukáš.

bod omylu ts (2)

Naskoč! je po novinkách Cestou ku hviezdam a My verzus My v tomto roku už tretím singlom v podaní mladej žilinskej formácie Bod Omylu, ktorá si na jar vyslúžila titul Kapela Týždňa na portáloch Bandzone.cz a Interez.sk. Následne sa predstavila na Bažant Majálesoch a absolvovala turné ZA VAMI TOUR 2015. V lete si okrem série vystúpení na podujatiach Funradio Dohoda a Music Summer chalani zahrali aj na jednom z najväčších poľských festivalov Cieszanow Rock Festiwal. Popri plánovaných jesenných klubových koncertoch sa momentálne naplno púšťajú do prípravy nového albumu.

Viac informácii o kapele nájdeš aj na ich hudobnom profile na našej stránke.