Michal Blaško / / Lokál
Prvú sobotu v roku 2017 Vás čaká už v poradí dvadsiaty Burzoblšák. Aj napriek tomu, že vianočný ošiaľ je už preč, a zrejme Vám nezostali po sviatkoch plné peňaženky, na Burzoblšáku nájdete naozaj pekné veci za naozaj symbolické ceny.

U nás si príde na svoje naozaj každý. Pre ženy tu máme kopec pekného oblečenia a doplnkov či už recyklované alebo handmade. Na každom Burzoblšáku je veľký výber detského takmer nenoseného oblečenia a hračiek. Chlapi si prídu na svoje medzi starými vinylovými platňami či knihami a máme aj sekciu pre havkáčov.

V rámci programu sú pre deti aj dospelých pripravené aj workshopy – vypaľovanie do dreva, skladanie a výroba origami príveskov a iné. Deti si môžu pozrieť divadielko „Adalmína“ či dať si pomaľovať tvár.

Burzoblšák spája všetkých nadšencov myšlienky recyklácie oblečenia a iných vecí. Okrem budovania komunity a pravidelného stretávania sa v príjemnej atmosfére chce Burzoblšák podporiť aj tých, ktorí to potrebujú. Veci môžu predajcovia po skončení venovať na pomoc detským domov a krízovým centrám pre dospelých či útulkom pre psov.

PROGRAM

Tematické tvorivé dielne pre deti – Artlandia – 9:30 – 12:00

Divadelné predstavenie pre deti „Adalmína“– 10:30

Workshop: Origami – 8:30 – 13:30

Workshop: Vypaľovanie do dreva – 8:30 – 13:30

Tešíme sa na Vás na prvom Burzoblšáku v roku 2017 – už 7. januára od 8:00 hod. v areáli ZŠ Pavla Marcelyho na Drieňovej ulici v Bratislave.

Vstup pre kupujúcich je voľný.

Rezervácie predajného miesta: www.burzoblsak.sk, viac informácii nájdeš aj na Facebooku.

TS Burzoblšáku


Komentovať (0)