foto: twitter.com

/ 0 / katka
Keď anglická vlaková spoločnosť ponúkla tínedžerovi prax, zrejme netušila aký veľký prínos pre nich bude mať.

Problémová britská vlaková spoločnosť Southern Rail čelí v posledných dňoch nie práve pozitívnej reklame. Pracovné spory, obmedzené služby, neskoré odchody vlakov sú predmetom debát širokej verejnosti, ktoré sa počas posledného roka neustále vyostrujú. To všetko však išlo na chvíľu bokom, pretože firma obsadila do pozície správcu ich účtu na sociálnej sieti len 15-ročného chlapca, ktorý si svojou úprimnosťou získal všetkých.

Southern Rail urobil to najlepšie rozhodnutie, aké mohol. Študent Eddie, ktorý je u nich na pracovnej stáži, spravuje ich účet na Twitteri a zdá sa, že ľudia jeho veselej povahy jednoducho nemajú dosť. Vymyslel si totiž aj hashtag #askeddie (opýtaj sa Eddieho) a vďaka ochote odpovedať na akékoľvek čudné otázky ho ľudia zbožňujú. Rozhodnutie poveriť tínedžera o správu účtu bolo asi to najlepšie, aké spoločnosť mohla urobiť. Pozrite sa sami, ako pohotovo dokázal odpovedať na rôzne otázky.

Ahoj, Eddie. Narodí sa niekedy chlapec, ktorý by bol schopný plávať rýchlejšie ako žralok? – Ahoj, nemyslím, ale nikdy nevieš, možno existuje dievča, ktoré to dokáže.


Eddie, ak by bežec utekal rýchlosťou zvuku, počul by stále hudbu z iPodu? – Myslím, že by už nebežal.


Meat Loaf vo svojej piesni spieva, že by pre lásku urobil čokoľvek, ale nie TO. Čo myslel tým TO? – Mňa.


Aké zviera by si bez pomoci dokázal priviazať k pouličnej lampe? – Leňocha, nedokážem si totiž predstaviť, že by ušiel.


Čo je to láska? – Doritos.


Ahoj Eddie… Akou rýchlosťou letí lastovička? – Ahoj, pokiaľ lastovička nenesie žiadnu záťaž, jej priemerná rýchlosť sa pohybuje od 80 km/h do 105 km/h.


Mal by si radšej namiesto nôh korčule alebo paličky namiesto rúk? – Korčule, zvykol by som si na ne celkom rýchlo a všade by som bol omnoho skôr. Ty?


Myslím, že Eddie je šéf v utajení a Southern si z nás len strieľa. – Ak som, bol by to ten najlepší príbeh aký kedy bol.


Ahoj Eddie, ak chceš prácu v Škótsku, radi by sme ťa mali v ScotRail, no musíš mať rád sušienky. Aké sú tvoje najobľúbenejšie? – Museli by to byť Digestive od McVitie’s.


Bol by si radšej duch alebo mimozemšťan? – Duch, lebo by som mohol byť neviditeľný. To by bolo celkom zaujímavé.


Ahoj Eddie, ako sa máš? Ak by si mal jednu superschopnosť, aká by to bola a prečo? – Mám sa výborne, ďakujem! Bol by to zrejme teleport, aby som mohol byť v posteli o pár minút dlhšie. Čo ty?


Ahoj Eddie, pýtam sa za môjho kamaráta: Budeš môj kamarát? Úzkostlivo, tvoj JJ. – Ahoj, nemáš byť prečo úzkostlivý. Samozrejme, že áno!


Ak by si stroskotal na ostrove a mohol by si si vziať len dve veci, aké by to boli? – Loď a FIFA.


Mačky alebo psy? – Obe!


Bol by si radšej stonožka bez nôh alebo chobotnica bez chápadiel? – Chobotnica bez chápadiel aspoň vie meniť farby, zatiaľ čo stonožka by len spadla zo stromu. Ty?

Pozri aj: Mama oblieka svoju malú dcérku do jedla a tieto fotografie sa stávajú hitom internetu

boredpanda.com


Komentovať (0)