Najdesivejšie kriminálne prípady všetkých čias, ktoré neboli nikdy vyriešené (1. časť)

26. december 1898. Mladý Michael Murphy a jeho dve sestry zmizli. Matka poslala svojho zaťa, aby ich našiel. Všetky štyri telá boli na druhý deň nájdené mŕtve a usporiadané v tajuplnom trojuholníku. Zločin nebol nikdy vyriešený.

Advertisements

Ľudia od svojho počiatku robia nepochopiteľné veci. Jednou z nich je aj vraždenie ostatných ľudí. Čo ich k tomu vedie? To sa dá málokedy zistiť, a vôbec, málokedy sa poradí polícii a kompetentným úradom vypátrať kriminálnikov, ktorí tieto zločiny robia. Prinášame vám náš nový seriál najväčších nevyriešených kriminálnych prípadov.

Florida 1959. Rodina Walkerových prichádzala na svoju farmu, keď počuli výstrel a boli zavraždený. Jeden muž sa k činu prizna ale polícia mu neuverila, pretože bol patologický klamár. V roku 2012 polícia zistila, že vražda je podobná ako dielo spisovatela Truman Capote "Cold Blood".

Florida 1959. Jedného dňa prichádzala rodina Walkerových na svoju farmu, keď sa zrazu ozvali výstrely a celá rodina bola zavraždená. Jeden muž sa k činu priznal, ale polícia mu neuverila, pretože bol patologický klamár. V roku 2012 polícia zistila, že vražda je podobná ako dielo spisovateľa Truman Capote „Cold Blood“, no nebola nikdy vyriešená.

29. marec 1922. Andreas Gruber si všimol zvláštne veci okolo jeho farmy, kde žil so svojou rodinou. Všimol si neznáme stopy vedúce z lesa do farmy, hluk v podkrový a zväzok kľúčov sa stratil. V tú osudnú noc bola vyvraždená celá Andreasová rodina vrátane vnukov. Nikto nebol nikdy obvidený.

29. marec 1922. Andreas Gruber si všimol zvláštne veci okolo jeho farmy, kde žil so svojou rodinou. Všimol si neznáme stopy vedúce z lesa do farmy, hluk v podkroví a časom sa stratil aj jeho zväzok kľúčov od farmyl. V jednu osudnú noc bola vyvraždená celá Andreasová rodina vrátane vnukov. Páchateľ nebol nikdy nájdený a polícii sa nepodarilo vypátrať ani jedného podozrivého.Share on Facebook171
Zobraziť viac
Komentovať (0)

Advertisements