Instagram (@naolito)

Naďa Černá / / Série
Radi si prezeráte rôzne vtipné obrázky či ilustrácie, v ktorých sa viete perfektne nájsť a tak trochu aj pobaviť? Tieto ilustrácie sú potom určite niečo pre vás!

Vtipné a pravdivé ilustrácie, v ktorých sa vie nájsť takmer každý, sú v dnešnej dobe veľmi obľúbené. Týchto 20 ilustrácií si pre vás pripravil španielsky umelec Nacho Diaz, ktorý kreslí najmä kvôli tomu, aby ostatných ľudí pobavil. 

Španielsky umelec si perfektne všíma detaily každodenného života a servíruje ich v ilustráciách, ktoré uverejňuje na svojich sociálnych sieťach. Zábavné ilustrácie si tak našli mnohých fanúšikov, ktorí si nenechajú ujsť ani jednu. Jeho hlavnými aktérmi v ilustráciách sú úplne bežné objekty a všetky sú nakreslené na štýl „pred a po“.

Diaz priznal, že veľmi rád hľadá podobnosti medzi predmetmi v našom živote a ľuďmi, vďaka čomu vznikli aj tieto zábavné ilustrácie, ktoré porovnávajú jednotlivé situácie. Použitím prvkov, ktoré všetci dobre poznáme a pocitov, ktoré sme už kedysi zažili, sa tak vieme perfektne vžiť do každej jednej situácie, ktorá sa nachádza na ilustrácii.

Umelec takisto potvrdil, že jeho sloboda v kreslení a tvorení sa rozrástla najmä vtedy, keď si získal pozornosť fanúšikov na sociálnych sieťach. Na Instagrame má dnes viac ako 100-tisíc fanúšikov. Vďaka ich veľkej podpore Diaz plánuje nielen s kreslením pokračovať, ale takisto ich uverejniť aj v knihe.

Pozri aj: Zistite skutočný vek vášho psa. Táto prehľadná tabuľka vám to okamžite odhalí

boredpanda.com
0
Komentovať (0)