Lucia Mužlová / / Zaujímavosti
Často obdivujeme krásne kvetinové záhrady, dokonale zastrihnuté trávniky a veľké bazény, do ktorých by sme okamžite skočili. Kto by nechcel vedľa svojho domu takúto...

Často obdivujeme krásne kvetinové záhrady, dokonale zastrihnuté trávniky a veľké bazény, do ktorých by sme okamžite skočili. Kto by nechcel vedľa svojho domu takúto dokonalú idylku? Ak ešte stále premýšľate či sa pustiť alebo nepustiť do rekonštrukcie vašej záhrady alebo dvora, po zhliadnutí tejto inšpirácie už určite nebudete viac váhať. Pozrite sa, ako sa stará búda na dvore premenila na čarovné miesto.

buda1
Imgur/mysacrificee

Jeden muž spolu so svojím otcom pracovali na projekte „rybník“, ktorý postavili vo svojej záhrade približne pred rokom. Všetko bolo perfektné, až na búdu, ktorá vedľa rybníka chátrala. Vyzerala tam ako päsť na oko. Konštrukcia už bola naozaj stará, a preto sa rozhodli, že k rybníku pridajú ešte jednu extra prerábku navyše. Budova samotná bola v zlom stave, no našťastie ju nemuseli celú zrútiť. Stačilo dať hlavy dohromady a jednoduchý dvor sa razom premenil na oázu relaxu, kde by si vedel oddýchnuť snáď každý.

buda2
Imgur/mysacrificee

Nastal čas, aby prístrešok znovu „ožil“. Dvaja šikovní muži sa rozhodli, že tomu pomôžu.

buda3
Imgur/mysacrificee

Pri práci používali typické „mužské zbrane“, ako sú: brúska s rezným kotúčom, kladivo, páčidlo, drôtené pletivá a podobne. Po pár dňoch sa ťažká práca odzrkadlila aj na ich rukách.

buda4
Imgur/mysacrificee

Keďže vedeli, že miesta na sedenie nie je nikdy dosť, začali stavať pergolu, prístrešok, kde bude dostatok miesta pre všetkých členov rodiny a priateľov.

buda5
Imgur/mysacrificee

Po umiestnení malého oplotenia sa pustili do štruktúry mimo chatku. Tieto práce šli pomerne rýchlo.

buda6
Imgur/mysacrificee

Na odvoz odpadu používali túto dodávku.

buda13
Imgur/mysacrificee

Ďalej sa rozhodli postaviť zábradlie aj na opačnej strane terasy.

buda7
Imgur/mysacrificee

Pokračovanie na ďalšej strane..Komentovať (0)