Foto: Facebook (Epic Drama CZ)

Ľuboš Belko / / Film
Slovak Telekom hodlá už od zajtra zaviesť novú stanicu.

Áno je pravda, že kanálov máme viac než dosť a v dobe seriálového boomu sa väčšina fanúšikov skôr uberá na internet. Či už je to sťahovanie nelegálnych torrentov, sledovanie odkazov alebo platené služby ako HBO GO alebo Netflix, vždy je spôsob, ako si navodiť o čosi viac komfortu, než pred televízorom. Preto je podstatné vedieť, že hlavným lákadlom novej stanice je exkluzívny obsah a podľa dostupných informácii by mala vysielať novinky maximálne tri roky staré.

To je pekná ambícia a dokonca ani nie nesplniteľná. Ďalším podstatným faktom je, že televízia, ktorá nesie názov Epic Drama bude využívať popri televízii aj iné platformy vysielania. Obsah stanice majú tvoriť historické seriály v HD kvalite, ktorých má už teraz televízia v zásobe na viac než 600 hodín. Ako uvádza portál etrend.sk, môžeme sa tešiť na hneď niekoľko žánrov. Nebudú chýbať zločiny a záhady, klasické literárne diela, politické, dobové a vojnové drámy, ale aj akčné príbehy, fikcia a diela inšpirované skutočnosťami udalosťami.

Televízia bude vysielať seriály v češtine, maďarčine a v originálnom znení. Nemusíte sa obávať prestávok, Epic Drama bude vysielať 24 hodín denne, to znamená, že ak o polnoci zaspíte pri Harlots je veľká šanca, že sa zobudíte o štvrtej ráno pri Vražedných záhadách slečny Fisherovej. Mimochodom aj to sú tituly, na ktoré sa môžete na Epic Drama tešiť. Už zajtra sa môžete tešiť na premiéru seriálu Harlots alebo Neviestky, ktorá sa odvysiela večer o 21:45.

Pozri aj: Skvelý úspech: Slovenka Alexandra Borbély je najlepšou európskou herečkou roka

medialne.etrend.sk
0
Komentovať (0)