LadBible..com

Katarína / / News
Scéna ako z poriadne nechutného sci-fi. Aj tak sa dá zhodnotiť mysteriózny nález rybárov na brehu inak prekrásnej pláže. Ani po dvoch dňoch nie je záhada vyriešená.

Neskutočne fascinujúci a zároveň hrôzostrašný pohľad sa naskytol miestnym obyvateľom, ktorí náhodou objavili mysterióznu mŕtvolu zvieraťa. V údive zostali aj odborníci.

Na pobrežie Huamual v Indonézii vyplavil oceán v stredu obrovskú zdochlinu. Má to však jeden veľký problém, domáci ani odborníci netušia, čo je vlastne táto „morská príšera“ zač. Obyvatelia si najskôr mysleli, že ide o loď, no keď sa priblížili, zistili, že 22 metrov dlhý objekt bol pred časom ešte živý.

gifs.com

 

Nález sa stal senzáciou po tom, čo miestni začali krvácajúce zviera fotiť a natáčať. Na miesto boli privolaní vojaci, ktorí pomáhajú s odstránením mŕtvoly. Netrvalo dlho a ľudia po celom svete začínajú s rôznymi teóriami. Niektorí dokonca tvrdia, že ide o mimozemšťanov.

Ikan Paus Terdampar Di Pantai Anakotao Dusun Hulung, negeri iha.

Geplaatst door PataSiwa Kumbang AmaLatu op woensdag 10 mei 2017

Mnohí sa domnievajú, že obrovské zviera je uhynutá veľryba, na druhej strane sa objavili aj dohady, že ide o kalmára. Tento názor však vyvracajú odborníci, podľa ktorých nie je možné, aby kalmár dorástol do takých obrovských rozmerov. Zviera totiž zvyčajne dosahuje okolo piatich metrov.

Geplaatst door Abhy Hafik op woensdag 10 mei 2017

Určiť, o aké zviera ide, je náročné, nakoľko mŕtvola je v značnom štádiu rozkladu. Rozlúsknutie záhady prinesú až výsledky prebiehajúcich testov. „Odobrali sme vzorky mäsa, ktoré podrobíme testom v laboratóriu. To nám povie, o aké zviera vlastne ide,” povedal Nasrul Latulanit z miestneho úradu.

Pozri aj: Keď uvidíte tieto mapy, už nikdy sa nebudete pozerať na Slovensko tak, ako predtým

theladbible.com
0
Komentovať (0)