Foto: instagram.com (veronavanity)

Osud má zmysel pre humor. Niekedy nám do cesty privedie také absurdné situácie, že ich nebudeme vedieť logicky vysvetliť. Toto je jedna z nich.

Predstavte si, že sa v detstve náhodne ocitnete na dovolenkovej fotografii detí blázniacich sa na pláži. Po rokoch sa zaľúbite do ženy, s ktorou sa rozhodnete stráviť zvyšok svojho života. Aké však musí byť vaše prekvapenie, keď sa spoznáte na pozadí jej fotografie z detstva, to si nevieme ani predstaviť. Osud alebo náhoda? Každý to nazýva inak, no to, čo sa stalo tomuto páru, sa nedá len tak ľahko pochopiť. Keď si prečítate bližšie okolnosti tohto bizarného prípadu, len ťažko ho budete vedieť logicky vysvetliť.

Dovolenku pri mori milujú všetky deti. Tak to bolo aj v prípade Verony Koliqi, mladej žienky, ktorá síce žije v Londýne, avšak pochádza z Kosova. Jednu letnú dovolenku spolu s rodičmi trávila na pláži v Čiernej Hore. A stačí si len predstaviť prímorské letovisko, a už všetci vieme, o čom je reč. Hlava na hlave, kopec ľudí, no najmä poriadna sranda. Rodičia ničnetušiacej Verony urobili fotku, ktorá teraz mätie ľudí z celého sveta.

Na prvý pohľad celkom obyčajná fotografiaNa prvá pohľad nič nezvyčajné. Partia detí, ktoré sa ničím nelíšia od ostatných. Všimnite si však toho chlapca na nafukovačke. Práve z neho sa o desať rokov vykľul Veronin snúbenec, Mirand Buzaku. Na celej veci je práve najabsurdnejší fakt, že šanca ich opätovného stretnutia sa takmer rovnala nule. I keď sa ako deti na pláži vôbec nepoznali, ich životné cesty sa opäť preťali minulý rok, na dovolenke v Kosove.

Po pár mesiacoch Mirand cítil, že Verona je tá pravá, a tak ju požiadal o ruku. Na tom by nebolo nič nezvyčajné, typický scenár, ktorý je výsledkom nejednej dovolenky. Obrovský šok zažil však párik až pri prezeraní starých fotiek z Veroninho detstva, na ktorej sa spoznal, pričom nikto nemohol uveriť takejto náhode.To, že na fotke je skutočne Mirand, potvrdili aj jeho rodičia. Spoznali svojho syna, jeho oblečenie, aj nafukovačku. Párik po zverejnení nezvyčajného príbehu dostal tisíce blahoželaní od ľudí z celého sveta. Budúci manželia veria, že ich spojil osud. Svojim zážitkom ukazujú ľuďom, že ten pravý či pravá si vás raz nájde, a to bez ohľadu na to, kde sa nachádzate.

Verona sa presťahovala z Kosova do Londýna, aby sa mohla stať umeleckou maskérkou, pričom vidno, že sa jej očividne darí. Neznámych ľudí pomocou mejkapu premieňa na celebrity, no nevyhne sa ani optickým ilúziám.

Sorry last time that I repost this photo, I kept making certain mistakes since I was at the game yesterday ❤️ I've been wanting to do this for awhile now, Im very proud of the outcome tbh had no wipes so all in one go! ❤️ • • You should probably like and share this photo since it was so hard to wash off and also wasted my mini @hudabeauty LIQUID MATTE 😩😩 • •entry to the @100daysofmakeupchallenge • 1️⃣Outline of the skeleton I used @nyxcosmetics jumbo pencil in white and black 💎 2️⃣Blood and skin using @hudabeauty @alyakattan @shopmaddog @monakattan #hudabeautyliquidmatte in cheerleader 💎 3️⃣To fill in the art work I used paint 💎 • • • • #maryhadalittleglam @maryhadalittleglam #hypnaughtymakeup @hypnaughty.makeup #flawlessdolls @flawlesssdolls #fiercesociety #slave2beauty #sfx #art #bodyart #tumblr #makeupbyme #hudabeautyfauxfilter #muafollowtrain #wakeupandmakeup #peachyqueenblog #makeupdolls #undiscovered_muas @undiscovered_muas #100daysofmakeupchallenge #100daysofmakeup @atarahmayhew #atarahmayhew #nyxcosmetics #nyxcosmeticsuk #nyx #hudabeautyliquidmatte #artscloud #featuremyart #featureme #artistsoninstagram #l4l #instagram @crazy.makeups #crazymakeup

A post shared by Inspire 🐵 (@veronavanity) onNezvyčajný prípad s fotografiou však mnohým nedáva spávať. Do mysle sa nám vkráda záludná otázka. Naozaj (ne)existuje náhoda? No na to si musí odpovedať každý sám…

Pozri aj: Šanca je jedna k miliónu, no napriek tomu sa stali. Týchto 10+ fotografií vás presvedčí, že náhoda naozaj existuje

independent.co.uk

0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )
Príbehy