Foto: Facebook/Cecilia Wessels

katka / / Série
Tento muž zrejme nehľadal žiadne výhovorky, prečo odložiť kosenie trávnika.

Kosenie trávnika je bežnou súčasťou práce na záhrade, no pre mnohých to nie je práve obľúbená činnosť a snažia sa jej vyhnúť ako sa len dá. Mnohí majú svoje výhovorky a dážď je hlavnou z nich. No jeden muž si zrejme povedal, že trávnik bude mať v dokonalom stave, nech to stojí, čo chce.

Cecilia Wessels z Kanady odfotografovala svojho manžela pri tejto činnosti, no nešlo len o hocijakú fotografiu. Jej manžel Theunis Wessels si očividne z tornáda ťažkú hlavu nerobí, hlavné je, že trávnik je pekný.

The Chuck Norris of Lawn-mowing! #tornado #ceciliawessels #theunis #canada #threehills 🌪🌪

A post shared by @we_love_ryhall on

Podľa Cecilie sa jej manžel rozhodol zostať von po tom, čo si prečítal množstvo informácií o tornádach. Podľa nej tornádo vyzerá na fotografii omnoho bližšie, než v skutočnosti je a jej manžel vraj mal tornádo celý čas na očiach.

Jej priatelia na sociálnych sieťach nemohli uveriť, čoho je jej manžel schopný. Fotku zdieľalo množstvo ľudí, ktorí pridali vtipné komentáre. Niektorí ho nazvali Chuckom Norrisom v kosení trávnika, iní ho prirovnali k momentálnej situácii v USA – bežní ľudia sa snažia robiť si svoje, zatiaľ čo Trump ničí všetko naokolo.

V Theunisovi sa dokonale našli aj mnohí študenti – tornádo pre nich predstavuje skúšky a kosenie trávnika všetko iné, čo môžu robiť. Pravdou však je, že táto fotografia môže predstavovať stovky metafor, ktoré predstavujú naše každodenné problémy alebo rôzne iné situácie. Skúste k fotke pridať nejaký vtipný popis a podeľte sa o ne s nami v komentároch.

Pozri aj: 20 skutočne poctivých fotografií z Ruska, ktoré nikdy neuvidíš na žiadnych pohľadniciach

ladbible.com
0
Komentovať (0)