Foto: Instagram/ Madi Kohn

Posielanie nahých fotiek cudzím ľuďom sa nám môže vypomstiť.

V dnešnej dobe je veľmi populárne zoznamovať sa s ľuďmi cez sociálne siete a vymieňať si tam správy. Nájdu sa však aj tí, ktorí vďaka anonymitou internetu majú pocit, že si môžu robiť, čo chcú a posielať najrôznejšie fotografie. Často nevyžiadané a často nahé.

Podobnú skúsenosť má aj 20-ročná študentka Madison Kohn z Arizony. Vo svojom profile má napísanú poznámku, že ak jej niekto pošle nahé fotky, ona ich prepošle jeho matke. Jeden muž, Ryan, sa však nenechal odradiť a našiel si jej instagramový profil, kde jej poslal správu, že pri myšlienke na ňu nemôže spať a pripojil a detailný záber na svoju „tretiu nohu“.

Madison si zrejme povedala, že toho má už plné zuby a začne žiť podľa toho, čo má na profile napísané. Pustila sa teda do hľadania a nakoniec skutočne našla Ryanovu matku, ktorú poprosila, aby upozornila svojho syna, že je neprípustné posielať tieto nevyžiadané nahé fotografie. Na jej prekvapenie bola matka dotyčného milá a veľmi sa jej ospravedlňovala. „Veľmi ma to mrzí. Myslím, že to nie je môj syn, ale aj tak sa vám ospravedlňujem. Porozprávam sa s ním, nebojte sa,“ odpísala jej.

Mladík však z tohto činu taký nadšený nebol a vyjadril sa, že Madison nemá žiadny dôkaz o tom, že fotky sú skutočne od neho a z nej strany šlo o obťažovanie jeho matky a celej rodiny. „Nikomu na tom nezáležalo. Mama dokonca ani nevie veľmi dobre po anglicky a nie som si istý, či vôbec rozumela, čo sa deje,“ tvrdí Ryan.

Pozri aj: Matka si počas jogy poriadne nahlas prdla, a vy pri čítaní jej príbehu nebudete vedieť, či máte plakať alebo sa smiať

unilad.co.uk
Príbehy
0
Komentovať (0)