Foto: Instagram.com

Väčšina celebrít je známa najmä tým, že sa nestretáva vo svojom voľnom čase s "klasickými smrteľníkmi". Na fotografiách ich môžete vidieť prevažne s ďalšími známymi tvárami, no pre tohto obyčajného muža z Belgicka urobili asi výnimku.

Túžite po fotografiách s celebritami, ktoré by vám priniesli aspoň trochu slávy? Nič nie je nemožné! Ak ovládate aspoň trochu Photoshop a máte viac trpezlivosti, určite sa vám podaria také fotografie, ako Robertovi Van Impemu, ktorý pochádza z Belgicka a vďaka jeho zábavným fotografiám je známy na mnohých sociálnych sieťach.

Robert Van Impe, takisto známy ako Average Rob, je digitálny umelec a komik. Má magisterský titul v oblasti reklamy a marketingu, vďaka čomu mu rôzne počítačové programy nerobia žiadny problém. Pracuje pre belgický komediálny časopis Humo a vo svojom voľnom čase rád upravuje fotografie. Na sociálnych sieťach rozpútal vlnu veselých, až komických fotografií spolu s celebritami, ktoré vyzerajú viac než reálne.Pozri aj: Predtým a potom. Pozrite sa na neuveriteľné výtvory tohto umelca, ktorý obyčajné fotografie pomocou Photoshopu pretvorí na umelecké diela

boredpanda.com
0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )
Príbehy