V súčasnej hektickej dobe je čas vzácnou komoditou, ktorej nemáme nazvyš.

Najmä teraz v predvianočnom období, kedy je toho veľa nielen v práci, ale aj doma. Deň má však stále 24 hodín a vtesnať do neho všetky aktivity je niekedy fyzicky nemožné. Mobilný telefón sa považuje za jeden z najväčších „požieračov“ nášho voľného času. Denne s ním trávime množstvo hodín nielen pri práci, ale predovšetkým pri zábave. Máme v ňom rôzne aplikácie od sociálnych médií, cez hry, počasie, aplikácie, ktoré nám pomáhajú so stravovaním, či cvičením. V prípade praktických aplikácií  je však výborným pomocníkom, ktorý nám vie čas naopak veľmi ušetriť. Ozaj, a prečo v smartfóne ešte stále nemáte aj banku?

Banku máte vo vrecku 24/7

Pokiaľ si nainštalujete aplikáciu VÚB Mobil Banking nemusia vás trápiť žiadne otváracie hodiny, čakanie na pripojenie sa k počítaču, skrátka nestrácate svoj drahocenný čas. Svoje financie spravujete bez obmedzení 24 hodín denne 7 dní v týždni. Mobil banking zmení váš svet spravovania osobných peňazí na nepoznanie. A prieskumy hovoria tiež jasnou rečou, kto raz začne s Mobil bankingom, už sa nikdy nevráti k iným formám obsluhy financií. V súčasnosti stále rastie záujem o túto modernú formu spravovania osobných financií. Už približne 48% klientov VÚB, ktorí využívajú Internet banking, využíva aj mobilnú aplikáciu. Zároveň je to aj najlacnejší spôsob správy vašich financií, svet oslobodený od poplatkov a dodatočných výdavkov.

Jednoduchá aktivácia a personalizácia

Aplikácia VÚB Mobil Banking je dostupná pre majiteľov telefónov s operačným systémom Android aj iOS. Ak máte pred inštaláciou aplikácie rešpekt, aktivovať vám ju ochotne pomôžu napríklad aj priamo na pobočke. Nemusíte sa však báť, je to absolútne jednoduché.

VÚB neponúka jediný správny postup, ale poskytuje značnú slobodu nastavenia aplikácie. Funkcie si upravíte pre pohodlie a svoje vlastné potreby tak, ako vám to najlepšie vyhovuje, pretože na domovskú stránku si môžete „vytiahnuť“ až 5 funkcií, ktoré chcete používať najčastejšie. Aplikáciu si môžete nainštalovať na viac zariadení. Majitelia absolútnej väčšiny novších mobilov so systémom Android aj iPhonov sa môžu prihlasovať do aplikácie pomocou odtlačku prsta. Je to bezpečný a preverený spôsob, pri ktorom už nemusíte používať 4-miestny PIN.

Platba jedným kliknutím – žiadny problém so Scan & Pay

Vaše faktúry napríklad za elektrinu, plyn, mobil, či nájom zaplatíte kedykoľvek. So službou Scan & Pay môžete zabudnúť na vypisovanie 24-miestneho čísla účtov a ďalšie potrebné údaje platby, mobil si všetko zistí sám – naskenovaním IBAN čísla, prípadne načítaním QR kódu alebo EAN kódu. Sami si zvolíte možnosť podľa údajov na faktúre alebo osobných preferencií. V prípade, že vám faktúry chodia na email, viete si tiež urobiť printscreen QR kódu z faktúry a nahrať ho ako obrázok priamo do platobného príkazu v aplikácii. Takto vám na úhradu vašich faktúr stačí naozaj len mobilné zariadenie.

Mobilná aplikácia Mobil Banking od VÚB je dlhodobo hodnotená ako jedna z najlepších bankových aplikácií na Slovensku. Banka ju pravidelne vylepšuje a upravuje podľa želaní zákazníkov, ktoré neustále monitoruje. Ak ju ešte vo svojom mobilnom telefóne nemáte, určite si ju vyskúšajte. Jej inštalácia a používanie je skutočne jednoduché a vy budete môcť tráviť predvianočný čas podľa vlastných predstáv.

PR VÚB banka

0
Uložiť článok
Komentovať