foto: Facebook Policia Slovenskej republiky

Aj takíto vodiči sa stále vozia po slovenských cestách.

Každý deň sa objaví minimálne správa o autonehode, ktorá má často smrteľné následky. A čo je ich najčastejším dôvodom? Alkohol, nepozornosť, mikrospánok alebo jednoducho, bezohľadnosť. Určite ste sa na cestách už aj vy stretli s týmto typom vodičov. Dopravné predpisy im nehovoria absolútne nič, pozerajú sa len na to, ako rýchlo sa vedia dostať z bodu A do bodu B a častokrát majú na svedomí stresujúce situácie, ktoré ostatní vodiči nedokážu ovplyvniť. 

Doba sa s vývojom technológii posunula tak, že mnoho vodičov má na čelnom skle kameru, ktorá sníma dopravnú situáciu pred nimi. A práve vďaka nej sa často podarí usvedčiť podobných cestných “pirátov”. Polícia Slovenskej republiky ich zozbierala, a na svojom Facebooku vytvorila seriál “Epopej slovenských ciest”. Za jeden mesiac zozbierali toľko videomateriálu, že majú na konte už siedmu časť seriálu. Teraz si ich môžete všetky pozrieť.

Epopej slovenských ciest (1.)

EPOPEJ SLOVENSKÝCH CIEST (1.)Zmes videí od vás. Pamätajte, ak máte na autokamere zachytený dopravný priestupok, zoberte ho a choďte na políciu – vaša výpoveď je nevyhnutná.

Gepostet von Polícia Slovenskej republiky am Donnerstag, 26. Juli 2018

 

Epopej slovenských ciest (3.)

EPOPEJ SLOVENSKÝCH CIEST (3.)Zmes videí od vás. Pamätajte, ak máte na autokamere zachytený dopravný priestupok, zoberte ho a choďte na políciu – vaša výpoveď je nevyhnutná.

Gepostet von Polícia Slovenskej republiky am Sonntag, 5. August 2018

Epopej slovenských ciest (4.)

EPOPEJ SLOVENSKÝCH CIEST (4.)Zmes videí od vás. Pamätajte, ak máte na autokamere zachytený dopravný priestupok, zoberte ho a choďte na políciu – vaša výpoveď je nevyhnutná.

Gepostet von Polícia Slovenskej republiky am Mittwoch, 15. August 2018

Epopej slovenských ciest (5.)

EPOPEJ SLOVENSKÝCH CIEST (5.)Zmes videí od vás. Pamätajte, ak máte na autokamere zachytený dopravný priestupok, zoberte ho a choďte na políciu – vaša výpoveď je nevyhnutná.

Gepostet von Polícia Slovenskej republiky am Dienstag, 28. August 2018

Epopej slovenských ciest (6.)

EPOPEJ SLOVENSKÝCH CIEST (6.)Zmes videí od vás. Pamätajte, ak máte na autokamere zachytený dopravný priestupok, zoberte ho a choďte na políciu – vaša výpoveď je nevyhnutná.

Gepostet von Polícia Slovenskej republiky am Donnerstag, 30. August 2018

Epopej slovenských ciest (7.)

EPOPEJ SLOVENSKÝCH CIEST (7.)Zmes videí od vás. Pamätajte, ak máte na autokamere zachytený dopravný priestupok, zoberte ho a choďte na políciu – vaša výpoveď je nevyhnutná.

Gepostet von Polícia Slovenskej republiky am Donnerstag, 30. August 2018

Dávajte si na cestách pozor, a nebuďte ako títo bezohľadní vodiči. Môže vás to stáť život. Alebo niekoho iného..

Pozri aj: Polícia zverejnila video test výrobkov, z ktorých môžete nafúkať. Na tieto potraviny si dajte dobrý pozor

0
Uložiť článok
Komentovať