Foto: Discovery Channel

Lovec poklad, Darrell Miklos, tvrdí, že objavil mimozemskú loď.

Darrell Miklos uvádza na televíznej stanici Discovery dokumentárny seriál Coopers Treasure. V seriáli skúma morské hlbiny, kde objavuje vraky lodí a ich vzácny obsah. Vďaka svojmu niekdajšiemu kamarátovi z NASA, zosnulému astronautovi Gordonovo Cooperovi, odhalil vrámci seriálu viac ako 100 magnetických anomálii v bermudských vodách.

Televízny seriál je pre Discovery, ako aj pre jeho osadenie, celkom výnosný, keďže má úspech. Občas však veci treba okoreniť niečím absurdným, no vzrušujúcim, aby si seriál svoju sledovanosť udržal. „Nakrúcali sme scénu v ponorke, keď som sa priblížil k vraku lode, ktorá za svojich slávnych čias nejako súvisela so Sirom Francisom Drakeom,“ hovorí Darrell.

Discovery Channel

Ďalej opisoval to, ako sa snažil identifikovať záhadný objekt, ktorý vzápätí objavil. Hovoril o zvláštnej formácii, ktorej materiál nevyzeral ako akýkoľvek vrak lode, na ktorý kedy narazil. Taktiež uviedol, že táto vec bola na loď priveľká. Nepripomínalo to nič, čo vytvoril človek, no zároveň to nevyzeralo ani ako dielo prírody. „Z útesu vychádzalo niekoľko zvláštnych ramien pokrytých riasami. Narátal som ich pätnásť.

Discovery Channel
Discovery Channel

Darrell ďalej uvádza, že sa ponoril do Cooperových starých záznamov, kde našiel referencie na prítomnosť mimozemských plavidiel na Zemi. „Cooper veril, že na Zemi sme mali návštevníkov z vesmíru a niekoľko z ich plavidiel zostalo na Zemi,“ hovorí Darrell. Zatiaľ nie je jasné, čo jeho objav v skutočnosti je, no je vysoká šanca, že mimozemská loď to nebude.

Pozri aj: Nočný Neapol či USA ako na dlani. NASA zverejnila fotografie našej Zeme z Medzinárodnej vesmírnej stanice

ladbible.com
Príbehy
0
Komentovať (0)