Foto: Instagram (alex.bwn)

Ľuboš Belko / / News
Leto sa už čoskoro chystá zaútočiť a ak ešte nemáte nič naplánované, čaká na vás príležitosť.

Islandská letecká spoločnosť známa ako Wow Air, hľadá dvoch kamarátov, ktorí budú spolu cestovať po svete, všetko zachytávať na video, a potom za to zhrabnú rozprávkový plat. Wow Air pri tom prepláca všetky cestovateľské náklady a keď akurát nebudete na cestách, ubytuje vás v peknom bytíku v centre Reykjavíku. Spoločnosť hľadá „dvoch zábavných jednotlivcov s otvorenou mysľou“.

To znamená, že by ste mali mať skúsenosti s tvorbou obsahu. Či už je to teda blog, video alebo čokoľvek iné. Zároveň to však nie je podmienkou, ak dokážete pútavo písať v angličtine a zachytávať atraktívne vyzerajúce videá, máte vyhraté. Dbajte však aj na to, že o pozíciu sa bude hlásiť viacero ľudí, takže niečím musíte skutočne vytŕčať.

Pracovná pozícia zahŕňa obývanie Islandu počas hlavnej turistickej sezóny, teda od 1. júna do 15. augusta. Mesačne dostanete 3 200 eur a keď akurát nebudete objavovať krásy Islandu, budete môcť navštevovať miesta ako Barcelona, Los Angeles, Štokholm či New York. Ak úspešne prejdete konkurzom, vašou úlohou bude dokumentovať výlety, vytvárať krátke texty o nízkorozpočtovom cestovaní a tipy k jednotlivým destináciám.

Ak sa teda chcete o prácu uchádzať, zamierte na stránku Wow Air a vyplňte formulár. Súčasťou vašej prihlášky má byť aj krátke video, v ktorom ozrejmíte, prečo by niekto mal navštíviť vaše mesto. Kandidáti na pozíciu môžu pochádzať odkiaľkoľvek, no poponáhľajte sa. S podaním prihlášky máte čas do 14. mája a výherca bude vyhlásený 18. mája.

Pozri aj: Práca ho omrzela, a tak začal cestovať po svete. Svoje výlety si podrobne zaznamenáva do ručne maľovaných diárov, ktoré sú jednoducho úžasné

uk.businessinsider.com
0
Komentovať (0)