Lucia Mužlová / / Zaujímavosti
Molly sa narodila v septembri a bola druhým prírastkom do rodiny. Scott Walker, otec malého bábätka, je bežný otec ako každý iný. Stará sa o svoju manželku...

Molly sa narodila v septembri a bola druhým prírastkom do rodiny. Scott Walker, otec malého bábätka, je bežný otec ako každý iný. Stará sa o svoju manželku Jessicu a dcéry Mayu a Molly. Čo však nikto nečakal, objavili sa zdravotné komplikácie u nového člena rodiny.

Mnohí rodičia si nie sú ani len vedomí toho, čo sa môže stať, preto sa Scott rozhodol podeliť o svoju skúsenosť.

prst1
buzzfeed.com

Obe Scottove dcéry sa narodili predčasne, a to v 7. mesiaci tehotenstva. Pár týždňov ešte museli zotrvať v nemocnici, a práve u Molly bol zdravotný stav komplikovanejší. Po tom, ako sa dostala domov, bolo približne pol roka všetko v poriadku. Malé dievčatko rástlo ako z vody. Rodičia boli šťastní, že majú obe dcérky zdravé a doma. Čo viac si rodič môže želať.

prst2
buzzfeed.com

Po pár mesiacoch „kľudu“, začala byť Molly v jeden deň veľmi nepokojná. Stále plakala a bola podráždená, nič ju nedokázalo utíšiť. Nebola hladná, neboleli ju zúbky, nechcela spať, nechcela ležať, nechcela byť na rukách. Scott cítil, že niečo nie je v poriadku. Molly predtým bojovala niekoľko týždňov s detskou kolikou, ale toto bolo niečo úplne iné. Rodičia si všimli, že Molly má vyššiu teplotu, že sa prehrieva, a preto sa rozhodli vyzliecť jej ponožky.

prst3
buzzfeed.com

Pokračovanie na ďalšej strane…

0
Komentovať (0)