Foto: IKEA

brooklynskyfrajer / / News
Tiež už nemôžete vystáť myšlienku, že váš pĺznuci psík prespáva na gauči, no vy nemáte srdce na to, ho vyhodiť? IKEA má riešenie.

Švédska spoločnosť, zaoberajúca sa nábytkom, už neraz prišla s niečím, čo navždy zmenilo životy ľudí. Aj keď nie zrovna badateľne, ale predsa. Pretože radosť spočíva práve v maličkostiach. Keďže posolstvom spoločnosti je priniesť do domácnosti funkčnosť, mnohokrát vyhovie potrebám a požiadavkám zákazníkov. A tentokrát tomu nebolo inak. V ponúkanom sortimente totiž pribudli kusy nábytku určené domácim miláčikom.

Táto nová kolekcia nábytku nesie názov Lurvig. Po švédsky toto slovo znamená niečo, ako „chlpatý“. No uznajte, niekedy je to skutočne na nervy, keď sa vám mačka prechádza po stole, alebo vám mokrý pes leží na posteli. NO pokiaľ bude mať vaša mačka vlastnú poličku a váš pes vlastný gauč, ušetríte obrovské množstvo starostí a život bude zasa o niečo jednoduchší. Vďaka IKEA.

IKEA
IKEA
IKEA
IKEA
IKEA
IKEA
IKEA
IKEA
IKEA
IKEA
IKEA
IKEA
IKEA

Pozri aj: IKEA uvádza novú aplikáciu, ktorá vám uľahčí život. Nábytok si s ňou vyskúšate u seba doma ešte pred jeho kúpou

boredpanda.com
0
Komentovať (0)