foto: imdb.com

Jedna z najväčších hollywoodskych hviezd sa potulovala ulicami Bratislavy.

Že ste si ju nevšimli? To je preveľká škoda, zrejme by ste však museli byť členom štábu, aby ste mali tú česť obzrieť si ju zblízka. Bola to oscarová Jennifer Lawrence, ktorú môžete poznať z titulov ako Terapia láskou, Hry o život, alebo z komiksovej série o X-Menoch. A je toho ešte mnoho, pretože skutočne, ako sme povedali, ide o jednu z najväčších súčasných hviezd.

Môžete ju poznať aj z jej neslávne známych nahých fotiek, ktoré tajomne „unikli“ na internet a pred nedávnom spôsobili veľký bulvárny ošiaľ. Najnovšie si však zahrala hlavnú úlohu v Hollywoodskom veľkofilme, ktorý nesie názov Red Sparrow. Alebo po našom Červená volavka. Réžie tohto snímku sa ujal Francis Lawrence. Teda pôjde v poradí o tretí titul, na ktorom s herečkou spolupracuje.

Réžia však bola navrhnutá aj väčším a známejším menám. Išlo o tvorcov, ktorí majú s nakrúcaním thrillerov bohaté skúsenosti. Boli nimi David Fincher alebo Darren Aronofsky. Je však pravda, že aktuálny režisér stojí za titulmi, ktoré mali spolu s herečkou skutočne extrémny úspech. Príbeh je zasadený do Ruska. Jennifer si zahrala Dominiku Egorovu, bývalú baletku, ktorá je nútená stať sa volavkou. Trénovanou zvodkyňou, ktorá pracuje pre tajnú službu. Dominka sa naučí používať svoje telo ako zbraň a jej prvým cieľom sa stane tajný agent CIA menom Nathaniel Nash. Toho stvárnil Joel Edgerton.

imdb.com

Bratislava v tomto prípade stvárnila Rusko, čo nie je až tak neuveriteľný fakt, vzhľadom k tomu, že mnohé miesta v našej republike stále intenzívne dýchajú bývalým komunistickým režimom. Pokiaľ túžite vedieť, ktorý deň ste mohli herečku stretnúť v Petržalke či v blízkosti Istropolisu, odpoveď poznáme. Natáčanie sa uskutočnilo 26. apríla tohto roku. Natáčalo sa tiež v blízkosti Slovenského rozhlasu. Niekoľko scén sa deň predtým odohralo v Budapešti. Prvý trailer k filmu je už možné zhliadnuť a vyzerá to tak, že sa máme na čo tešiť. A možno kdesi v diaľke spoznáte na veľkom plátne aj svoje bydlisko. Držíme palce.

Film má naplánovanú premiéru na 1. marca 2018.

Pozri aj: Toto je 8 svetových filmov točených na Slovensku. Naše územie hostilo hollywoodske hviezdy, o ktorých by ste to nepovedali

csfd.cz
0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )
Príbehy