Ilu: Rockstars games

Nové GTA s radovým označením šesť bude zasadené do dvoch herných lokácii, jednou z nich bude Vice City.

Spoločnosť Rockstars, ktorá je vývojár hier zo séria Grand Theft Auto má jednu úžasnú vlastnosť a to, že je fan-friendly. Keď si ľudia vypýtali motorkárske DLC, dostali ho, keď si vypýtali Red Dead Redemption 2, dostali ho. A netýka sa to len toho, rôzne zaujímavé updaty prichádzajú do GTA Online na pravidelnej báze a je vidieť, že Rockstars sa o svojich fanúšikov skutočne stará.

Snom fanúšikov bolo, aby nové GTA VI bolo zasadené do sveta Vice City. Teda akéhosi ekvivalentu skutočného Miami, ktoré sme mali možnosť spoznať v staršom titule. Developeri sa rozhodli, že fanúšikom tento sen splnia. Okrem toho, že sa budeme môcť vrátiť do dnes už legendárneho Vice City, v niektorých misiách si zaletíme až za hranice Spojených štátov a presunieme sa do Južnej Ameriky.


Portál VG 24/7 uvádza, že jedna z hlavných postáv by mala byt žena. Zatiaľ však ešte netušíme, či budeme mať možnosť hrať za viacero protagonistov ako tomu bolo v poslednom titule, alebo len za jedného. V každom prípade však musia prísť po chvíľke radosti aj zlé správy. Najbližší dátum, kedy by mohla mať hra premiéru je od nás vzdialený štyri roky. Kým sa dočkáme, prejde slušné množstvo času, pevne však veríme, že tvorcovia ho zúžitkujú efektívne.


Okrem iného si však Rockstars vo svojej dielni pripravil ešte jednu pecku, ktorou je Red Dead Redemption 2. Pokojne skáčte od radosti, pretože od jeho vydania nás delí už len niečo vyše polroka. Dátum je stanovený na 26. októbra a ide o prvé pokračovanie prvého dielu hry, ktorý vyšiel v roku 2010. Bolo na čase. Avšak fakt, že štúdio stále nezaspalo na vavrínoch a svoj úspech nečerpá len z GTA je viac než priaznivé, keďže ich tituly sú nadmieru kvalitné nech je ich prostredie a éra akékoľvek.

Pozri aj: Zomrel herec a dabér Vlastimil Bedrna. Nahovoril Homera Simpsona a na jeho hlas nikdy nezabudneme

unilad.co.uk
Príbehy
0
Komentovať (0)