ew

Stella / / News
Google pre fanúšikov Potterovského sveta prináša novú aplikáciu. Stiahnite si ju aj vy?

Spoločnosť Google oznámila odhalenie nových aplikácií a funkcií, ktoré budú spojené s novým filmom Fantastické zvery a ich výskyt. Aké novinky môžeme očakávať?

OK Google, hlasom aktivovaný asistent pre Android k nám vrhá trocha „kúziel“ Harryho Pottera. Použitie príkazov „lumos“ „nox“ zapnú a vypnú baterku  a „silencio“ nám umožní stlmiť oznámenia a zvonenie.

Budete sa môcť spojiť so svetom Fantastických zverov cez použitie Google Street View. Virtuálna aplikácia od spoločnosti Google s názvom Daydream View nám umožní mávnuť prútikom a nájsť stratené zázračné tvory. Google oznámil čarodejnícku VR funkciu v októbri. Do predaja by mala prísť už tento mesiac.

engadget
ew

Google nás zoberie do týchto digitálnych zážitkov z pohľadu hlavnej postavy, „kúzelníckeho zoológa“ Newta Scamandera. Môžeme získať jeho pohľad pomocou Street View, ktorý bude nastavený do ulíc New Yorku v roku 1926. Populárne miesta z filmu ako Čarodejnícky kongres USA, Národná banka Steen, Blind Pig, či byt Queenie Goldsteinovej sa taktiež v Street View objaví.

ew
ew

Pomocou firmy Google sa môžeme tešiť na celkom iný zážitok pomocou ich aplikácie. Tešíte sa?

interez.sk (Stella K.), cnn.com


Komentovať (0)