Foto: Screen (Google.sk)

Niekedy je lepšie nevidieť. Tieto veci vás totiž môžu celkom vydesiť alebo znechutiť.

Kam vedú naše kroky, keď si nevieme pomôcť? Na Google. Nájdete tam takmer všetko, aj odpovede na tie najtajnejšie otázky. Existujú však určité veci, ktoré by ste radšej vedieť, respektíve vidieť nechceli. Preto vás vopred varujeme, toto si naozaj NEgooglite.

Akékoľvek príznaky choroby

Poznáte to, keď niekoľkokrát kýchnete, bolí vás hrdlo a napokon po dlhom hľadaní na Googli zistíte, že máte asi rakovinu? Toto vám naozaj nepomôže. Vyhľadávať symptómy svojej choroby je niekedy viac na škodu, ako na úžitok. Mnohé stránky totiž nemajú zázemie lekárov a neposkytujú odborné rady, preto vás mnohokrát dokážu len zmiasť.

Pixabay

Návod ako vyrobiť bombu

S týmto sa naozaj nechcete zahrávať. Samozrejme, zvedavosť je silná a niekedy sa môže stať, že jednoducho budete chcieť vedieť ako sa vyrába taká bomba alebo amfetamín. Policajné a bezpečnostné zložky si však vyhľadávanie naozaj prechádzajú a môže sa stať, že vypátrajú aj vašu IP adresu.

Plošticu posteľnú

Tú naozaj nechcete vidieť, ak si chcete ešte niekedy pokojne pospať či zdriemnuť vo svojej posteli. Pravdepodobne ste už o nich počuli, no vyhľadávaniu toho, ako reálne vyzerajú, sa radšej vyhnite.

Pixabay

Ochorenia kože

Množstvo ochorení súvisiacich s kožou nevyzerá dobre. Svoje príznaky opäť presne nevygooglite a presnú diagnózu si nestanovíte. Čo však nájdete je množstvo obrázkov s ukážkami toho, ako dané ochorenie kožu postihuje. Len pre silné povahy.

Pľúca fajčiara

Boli by ste prekvapení, aký plný je internet práve týchto obrázkov. Pľúca fajčiara vedia naozaj šokovať a mnohí milovníci cigariet sa po zhliadnutí takýchto fotiek možno reálne zamyslia nad svojím zlozvykom. Tieto fotky vás môžu seriózne vydesiť.

Pixabay

Nebezpečné zvieratá

Nerobte to, ak si nechcete vypestovať nové fóbie. Svet je plný rôznych organizmov a živočíchov, ktoré môžu svojím výzorom či veľkosťou spôsobiť viacerým šok. Vyhnúť sa tomu oplatí napríklad vtedy, ak máte radi oceán či exotické krajiny.

Pixabay

Vaše meno

V dnešnom svete sú už takmer všetci online a čo raz pridáte na internet, zostane tam navždy. Preto nie je googlenie svojho mena vždy šťastnou záležitosťou. Môžete sa totiž dostať k takým veciam, o ktorých ste si mysleli, že už neexistujú. Ich zmazanie je niekedy už nemožné, v tomto prípade platí, že niekedy je lepšie nevedieť.

Pôrod

Reálny pôrod je iný, ako ten vo filmoch. Vo filmovom spracovaní je síce veľa kriku a plaču, no realita je trošku iná. Možno desivejšia. Sledovať pôrody a hľadať si ich na internete nie je šťastnou voľbou najmä pre ženy či budúce mamičky. Niektoré to môže odradiť od túžby mať dieťa.

Pixabay

Pozri aj: Tento kvíz o dejepise je tak ťažký, že iba ten kto ho dokonale pozná, zvládne tento kvíz na 100%. Ste to práve vy?

brightside.me
0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )