Lucia Mužlová / / Kultúra
Čujte čujte! Na známosť sa dáva. Galota fest, 5.-6. august, areál Zelenej vody, Nové mesto nad Váhom.Už štvrtý ročník sľubuje kvalitný, nie len hudobný...

Čujte čujte! Na známosť sa dáva. Galota fest, 5.-6. august, areál Zelenej vody, Nové mesto nad Váhom.Už štvrtý ročník sľubuje kvalitný, nie len hudobný zážitok. Postarajú sa o to zvučné mená z domácej aj zahraničnej scény a taktiež rôzne sprievodné akcie.

Zo svetových umelcov sa odprezentuje DJ Aphrodite, legendárny Congo Natty, headlinerkou festivalu je austrálska dievčina Nattali Rize, so svojou jamajskou kapelou. Priaznivcov d&b určite potešia mená Curent Value a Misanthrop. Za zmienku stojí aj londýnsky rasta veterán Brother Culture.

Zo susedných Čiech na festival zavíta Rest a DJ Fatte, Cocoman, Colectiv s jeho ultra positive vibes, ale aj Pixie a A-cray. Z domácich vystúpi Medial Banana, Moja reč & Komplot (chalani odohrajú špeciálnu show na ktorej odznie väčšina ich starích ,,demo“ vecí). Ukáže sa aj sympatická Emma Drobná,  trnavský špinavý poét Boy Wonder, ktorý si pre tento ročník pripravil špeciálnu show so živou kapelou – General Foxx. Po prvý krát nám svoju show ukáže MC Gleb či Rida Radar.

Festival budu sprevádzať rôzne aktivity – art zóna, kde budú umiestnené rôzne výtvarné diela a prezentácie umelcov, cestovateľské kino, volejbalový turnaj, contest v jedení chilli papričiek, preteky na vodných bicykloch a zaujímavé prednášky.

galota-line-up

Kapacita je obmedzená, tak si svoje lístky zabezpečte čím skôr. Všetky informácie nájdete na webe www.galotafest.sk alebo v sieti predpredaj.sk

0
Komentovať (0)