zdroj: FLAAM

Flaam festival prichádza so svojou zimnou klubovou verziou, ktorá bude podľa organizátorov najvianočnejším eventom tejto zimy.

Na Flaame pod jedličkou nebudú okrem koncertov chýbať kapustnica, mini vianočný trh, varené víno či premietanie vianočnej filmovej klasiky či kvíz a preteky v jedení vianočnej večere, na ktorých budú môcť návštevníci vyhrať lístky na Flaam festival 2019.

Na Flaame pod jedličkou. 22. decembra v nitrianskej Novej Pekárni predstaví dvojica známych elektronických producentov, tri kapely, no chýbať nebude ani niekoľko čisto vianočných sprievodných aktivít. Na čo všetko sa môžeš na FLAAM pod jedličkou tešiť?

Najväčšímí ťahákmi eventu budú elektronickí producenti FVLCRVM a Jimmy Pé, ktorí v Nitre ukončia svoju česko-slovenskú Winnetour. „Pišta ako FVLCRVM minulý rok na letnom Flaame odohnal celkom slušnú búrku, teda – vlastne ju len presunul pod stage. Bol to šialený set, takže sa veľmi tešíme, že zimný Flaam zaradili aj s Jimmym do svojej šnúry,” hovorí jeden z organizátorov Marián Tesák.

22. decembra sa v Novej Pekárni ukážu aj tri kapely – SAYS, LUVVER a Phat Gruuv.

Kapela SAYS zaujala debutovým albumom Recollection, v ktorom kombinuje elektronické atmosféry s výraznými gitarovými riffmi. Post-indie trio LUVVER (bývalí Fresh Out Of The Bus) je na Flaame doma, keďže ich bubeník Martin Zaujec, je jedným z jeho organizátorov. A kto stojí za kapelou Phat Gruuv? To bude jedno z prekvapení zimného Flaamu!

zdroj: FLAAM

„Flaam pod jedličkou sú Vianoce tak, ako ich vidíme my,” pokračuje Tesák. Aj preto pre návštevníkov chystajú napríklad varené víno, kapustnicu, premietanie vianočnej filmovej klasiky, či mini vianočné trhy, na ktorých budete môcť v sekáči či knižnom antikvariáte dokúpiť posledné darčeky. Zisk z predaja oblečenia, knižiek a platní organizátori venujú organizáciám Nota Bene a Sloboda zvierat, keďže tí to v zimnom období podľa nich potrebujú najviac.

Chýbať nebudú ani pre zimný Flaam tradičné preteky v jedení vianočnej večere a krčmový kvíz, ktorých víťazi získajú lístky na Flaam festival 2019.Príď na najvianočnejší event tejto zimy – Flaam pod jedličkou – 22. decembra do Novej Pekárne v Nitre. Predpredajové lístky kúpiš už teraz za 6€ na portáli tootoot.fm. Viac info na facebooku.

TS festivalu FLAAM
0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )
Príbehy